Росія готується до великої війни

162

Мене мало цікавить відставка уряду держави-агресора. Мало цікавить хто буде прем‘єр-міністром чи навіть президентом в Кремлі. Факт залишається один — Росія готується до великої війни проти України та інших цивілізованих держав.

Головна мета — контроль над Україною: військовий, інформаційний, політичний.

Зміни до Конституції, що ініціює Путін свідчать, що Росія готує свою законодавчу базу під воєнні рейки, під окупацію інших держав, під знищення всіх хто стане на їхньому шляху. Що таке «пріоритет Конституції РФ над Міжнародним правом»? Це індульгенція від відповідальності за злочини проти людства.

В наступному році РФ завершить переоснащення армії та переформування збройних сил. Політично готуються підґрунтя для подальшого наступу на нашу територію. Не лише на Донбас чи Південь. На всю Україну: від Харкова до Львова.

Це не залежить від прізвищ, від посад, від звань чи від напрямків руху Росії. Це лежить в площині історичній. Сотні років, зміни форми державного устрою, президентів/глав ЦК КПРС/імператорів. Це не змінювало сутність агресора.

А що в цей час Україна? Послаблює свої позиції, обирає команду що живе не Україною, а «русскім міром», влада яка знищує армію та українські цінності, створюється авторитарна модель без демократичних інституцій, знищується парламентаризм та місцеве самоврядування.

Замість укріплення армії, демократичних інституцій, ідеологічного напрямку, державної мови, ідентичності нам пропонуються «какая разніца».

Проте, Путіну не «какая разніца». Він хоче всю Україну. Він готується до великої війни. За його правління і після нього. Це не зупиниться. Поки Україна не стане єдиною та сильною, з проукраїнською владою.

Андрій Смолій

P.S.

Уряд Російської Федерації подав у відставку.

Доволі очікуване рішення, щоб підготувати країну до нової війни!

Путін хоче закріпити пріоритет конституції РФ над міжнародними рішеннями.

Тобто всі рішення міжнародних судів, міжнародних інституцій, комісій, ООН будуть ігноруватись, якщо вони суперечать конституції РФ.

Нагадаю, що в наступному році ЗС РФ завершать процес оновлення та реструктуризації. Нові бази побудовані, нові ракети випробовані.

Путін готується до нової ескалації та підготував для цього законодавство, щоб уникнути міжнародної відповідальності. Але в СССР так теж робили, чи допомогло це ? Ні!

Ми повинні в свою чергу посилювати армію та спецслужби, не знаю чи це вдасться з «зелеными большевиками». Але треба готуватись, що війна буде йти десятиліттями.

Semen Kabakaev

Идеологией Российской империи с XIX века стало «Православие. Самодержавие. Народность», также нашедшая в выражении «За Веру, Царя и Отечество». Путин практически взял на вооружение то же самое 150 лет спустя, переформатировав в «За Веру, Путина и Газпром». Добровольно-принудительная отставка Дмитрия Медведева вместе со всем составом правительства тому лишнее подтверждение. В своё время «человек в футляре» Медведев смог стать аватаром Путина именно благодаря своей серости и отсутствию амбиций. Сегодня его вычеркнули из числа вероятных преемников. В фаворе такие люди как Шойгу и Патрушев. Ясно одно, борьба в путинском окружении обостряется. Тем более на фоне готовящегося аншлюса с Беларусью. Вероятно, эту задачу Путин и поставит перед новым главой правительства РФ. Для Украины в 2020 году наступают непростые времена. Реструктуризация РФ ничего хорошего для нас не сулит. Тем более в нашем нынешнем состоянии.

Taras Berezovets

Ну, что, Мордор пришел в движение. Рейх кристаллизуется и переходит в новое агрегатное состояние.
А умные люди предупреждали — двадцатый или двадцать первый год — будет годом Ч.
Эх, в оху*ительное время комика президентом выбрали!
Искренне Ваш Дедушка Ванга.
Да храни нас господь.

Аркадий Бабченко

Зеленський готує ще три ділянки «розведення військ».

На попередніх таких лініях вже неодноразово гинули наші Герої. Сьогодні загинув один українських захисник. Росія не виконує своїх зобов‘язань. І не виконає до повного знищення України.

Замість обіцянок перед Меркель, варто було б запитати про Північний потік-2, за який Офіс президента вперто мовчить та ігнорує питання фактичного завершення його будівництва попри санкції США.

Зеленський не піднімає цих питань, адже Україна перед всім світом де-факто втратила свою суб‘єктність. Ми більше не вимагаємо. Ми лише слухаємось зовнішніх порад та настанов. Ми не маємо свого голосу. Ми здаємо позиції.

Сьогодні знову загинув наш віськовослужбовець. Проте, хіба влада згадає чи зробить ролик. У відповідь — тиша…

Андрій Смолій

 

Поделиться:
Загрузка...