Росія фактично і остаточно поглинає Білорусь

67
А тепер реально до новин поганих.
Росія фактично і остаточно поглинає Білорусь. Всі 28 програм «поглинання» майже узгоджені на сьогоднішній зустрічі Путіна та Лукашенка, а вже в кінці жовтня вони можуть бути прийняті на офіційному рівні. Це буде й означати про остаточне створення «союзної держави», а отже існуванню Білорусі навіть «на папері» підходить кінець.
Точніше вона ніби й далі буде існувати, але в рамках «союзної держави», вже юридично.
До речі, сьогодні ж Лукашенко заявив, що «росіяни і білоруси практично єдиний народ, який вийшов від одного кореня». Це пряма цитата.
Цілком зрозуміло хто насправді (крім Лукашенка) стояв за кривавими подіями в Білорусі і кому найбільше була вигідна повна ізоляція країни. Це Путін. Він свого майже добився. Тепер справа технічна — дотиснути кривавого диктатора поставити пару підписів.
Найгірше, що ми отримуємо не просто понад 1000 кілометрів кордону з режимом Лукашенка. Цей кордон фактично стане так званим «кордоном Кремля», з якого останній може почати в будь який момент свою агресію.
***
Зрештою, чому так сталось ми всі знаємо.
Спочатку Білорусь втратила свою самобутність. Свою мову, свою армію, свою культуру та ідентичність. Свою економіку та бізнес. Це все ставало надбанням «братнього» народу, а реально Кремля та ФСБ.
Тому…ще раз наголошую і буду завжди казати: поки в Україні не буде вичавлений останній шматок російського — доти ми будемо під щоденною загрозою.
Андрій Смолій
Путін продовжує поглинання Лукашенка. Сьогодні вони погодили 28 союзних програм у питаннях економіки:
▪️ У 2023 році об‘єднаються ринки газу країн, нафти і електроенергії.
▪️ У 2024-му – створення спільного платіжного простору і запуск єдиної макроекономічної політики.
▪️ Запускається спільний доступ до державних закупівель і держзамовлень.
▪️ Не виключене політичне об’єднання, але після економічних інтеграцій, заявив Путін.
▪️ За необхідності проведемо зближення і у військовому плані, додав Лукашенко.
Водночас, Росія намагається перед опалювальним сезоном поставити у стійло всю Європу — ціна на газ вже перевищила історичний максимум та сягнула позначки 700 дол за тисячу кубометрів. Річ у тім, що у сховищах низькі запаси газу через минулу холодну зиму. Крім того, спостерігаються слабкі темпи закачування — вони викликані дефіцитом пропозиції з боку «Газпрому». Тому й ростуть ціни.
Скидками на газ та політичним притулком Путін з потрохами купив міжнародного злочинця Лукашенка, а тепер йому ще потрібно, щоб Німеччина якомога скоріше сертифікувала СП-2. Тому й вдається до шантажу на всіх напрямах.
Якби не Революція гідності, за вказаним алгоритмом Кремль з`їв би Україну ще у 2014-му, але ми вижили за рахунок активності громадянського суспільства та президента-патріота.
Вижили чи тільки відтягнули час? Це залежить від двох чинників: Вашингтону та мудрості нашого народу на наступних виборах.
Поделиться:
Загрузка...