Російські окупанти в зоні ООС застрелили українського військового

110
1 лютого російський снайпер смертельно поранив українського військового

Про це повідомила делагація України в ТКГ у Telegram.

Подія сталась приблизно о 9:30 ранку. Військовий помер під час евакуації.

Українською стороною СЦКК направлено відповідну ноту до СММ ОБСЄ.

Я не знаю чим думали наші «полководці» на чолі з Зеленським, коли обмежували можливості розвідки, прибирали спостережні пункти та руйнували щільність фронту в ООС — але розгул ворожих снайперів це наслідок саме цих рішень.
І позиції «чєго ізволітє» колективного Хомчака, який вже півтора роки несе маячню про «неприцільні обстріли» та «не туди полізли» замість визнати повний провал своєї ідіотської тактики «пєрєставанія стрєлять» та подати у відставку.
Та і від Арахамії щось не чути рухів в бік запитів до СБУ щодо адекватності заяв всяких Арєстовічєй та дій міліції проти військових, як він це робив по відношенню до «войовничої меншості».
А наших продовжують вбивати під сором’язливе мовчання втомленого населення, яке втративши гідність прозівало удар по своїй армії та продовження повзучої дискредитації держави як такої.
А довіра армії цими проходимцямі втрачена, і це вже їм не виправити.
Сьогодні на передовій неподалік Горлівки снайпер убив українського солдата.
Тим часом Україна продовжує закуповувати російську електроенергію в Росії, фінансуючи російський бюджет війни.
Ці два факти неможливо співставити і вкласти у державну логіку.
Проте для декого існують свої мотиви. Корупційні і зрадницькі. Їх загортають в обгортки пояснень і виправдань, вони оскалюються щойно ти говориш правду.
Імпорт з Росії пропаганди, вакцин і газу – не напряму, але вбиває. Імпорт електрики вбиває так само.
Звертаюся до президента Володимира Зеленського із закликом бути послідовним у своїх діях і зупинити цю диверсію проти України. У тому числі, відсторонивши щурів, які сидять в парламенті і є слугами російського народу, від можливостей щосекундно здавати інтереси України.
Поделиться:
Загрузка...