Категории: Украина

Російські окупанти депортували 308 маріупольців на Далекий Схід РФ

Окупанти депортували 308 маріупольців на Далекий Схід, у місто Находка Приморського краю.

Про це повідомили у Маріупольській міській раді.

“Новий генеральний план “Ост” у виконанні рашистів. Фактично йде зачистка території Маріуполя від людей. Територія для коридору в Крим їм потрібна, люди – ні”, – йдеться у повідомленні.

У мерії зазначили, що спочатку росіяни майже зрівняли місто з землею. Потім через міжнародний тиск випустили половину населення у бік Запоріжжя, а всіх інших депортують до найдепресивнішіх районів Росії.

Контакт-центр Маріупольської міської ради продовжує збирати інформацію про зниклих та депортованих за номерами: +38 (050) 345 1555, +38 (067) 345 1555

Режим роботи – з 8:00 до 17:00 щоденно, без вихідних.

Нагадаємо, російська верхівка мала плани з депортації значної частини українців до концентраційних таборів на заході Сибіру для примусових робіт із будівництва нових міст росіянам.

Раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що російські окупаційні війська вже вивезли з України понад 500 тис. українських громадян.

За даними західних ЗМІ, незаконно депортованих українців дійсно відправляють у найвіддаленіші і несприятливі регіони Російської Федерації. Їх вивозять до Сибіру, Чечні, на Далекий Схід і Північний Кавказ.

P.S.

Ще 8 квітня російські окупанти депортували у Чувашію 466 жителів заблокованого Маріуполя.

Як повідомляє телеграм-канал радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, 466 маріупольців, серед яких 106 дітей, перевезено до столиці російської Чувашської республіки, міста Чебоксари.

«Ось вона — денацифікація по-російськи в дії. Просто вивезти всіх маріупольців з України», — зазначив радник.

Він опублікував фотографії вивезених у Чебоксари маріупольців та закликав повідомляти йому в особисті повідомлення або до контакт-центру міської ради (067 3451555, 050 3451555) про впізнаних людей.






Російські загарбники під Маріуполем утримують у фільтраційних таборах по лінії Мангуш-Нікольське-Ялта понад 20 тисяч осіб.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграмі.

«Депортація і фільтрація. По оновленим даним на сьогодні окупанти утримують в фільтраційних таборах по лінії Мангу-Нікольске-Ялта не менш 20 тисяч осіб, перешкоджаючі можливості евакуюватись через навмисне затягування та сповільнення поцедури фільтрації. Також не 5-7 тис. осіб знаходяться у фільтраційному таборі у с. Безимяноє на стадії підготовки до депортації», — написав Андрющенко. 

Последние новости

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 23.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

8 часов назад

Уражено центр космічного зв’язку у Московській області

Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ" ⚡️21…

22 часа назад

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…

1 день назад

Постачання Криму та удари України

2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті  щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…

1 день назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026​ 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…

1 день назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

1 день назад