Російське населення вважає «найвидатнішими постатями людства» Сталіна, Лєніна та Путіна

134
Згідно опитування, російське населення сукупними 84% вважає «найвидатнішими постатями людства» Сталіна, Лєніна та Путіна.

Це вчергове демонструє, що справа не в полоумному керівництві Кремля — воно лише втілює запит свого суспільства, і тому не може та не буде змінювати свою політику і щодо України.
Ще в 2014 було зрозуміло, що Путіну не дають спокою лаври більшовицьких вождів, які сто років тому зламали державницькі потуги українців, а потім скалічили менталітет нації репресіями та езуїтськими методами змалоросійщення — і він послідовно та системно реалізує для нас той самий сценарій.
Як наші теперішні керівники збираються «домовитись» з цими 84% колективного Путіна-Лєніна-Сталіна — загадка.
Це те саме, що домовлятися з крокодилом, який лізе на подвір’я, пропонувати йому «розведення» з «перемир’ями» та зазирати в очі — замість укріплювати паркан та час від часу тикати крокодилу ломом по зубам.
Інша справа, що і страшний відсоток добрих українців теж досі живе в більшовицькій фантазії «фабрікі рабочім- мір народам-посадіть-конєц епохі бідності» — і традиційно отримує економічне кріпацтво, соціальний занепад, деградацію держави та наступ дипломатії РФ, як у випадку з «Потоком-2».
Тому той знаменитий плакат з 2019 року не втрачає своєї актуальності, як би хто з українців не хотів уникнути справжнього вибору різними «пріколами» та «какой разніцей», і не втратить — інакше вибір буде зроблений за вас, 84% росіян, які мріють зпаяти все це в «одін народ».
Поделиться:
Загрузка...