Російська церква в Україні вчинила злочин

96

Тисячі людей на Донеччині, «Хресний хід» в Києві, і ще багато церков по всій країні. Без масок, без рукавичок. Московські священники без захисту.

Це не про безвідповідальність. Це про цілеспрямовану спецоперацію проти України.

Влада Зеленського два тижні відмовчується. Вдає, що нічого не помічає. Ніхто не затриманий. Практично нікого не оштрафували. І це все лягає на відповідальність тих людей, що зараз керують країною.

Навіщо вводити карантин, якщо дозволяти окремим структурам на нього плювати і топтатися по Законах України? Навіщо штрафувати спортсменів чи бабусь по парках, якщо московські попи збирають тисячі людей в закритих приміщеннях? Це не боротьба з коронавірусом. Це профанація.

Андрій Смолій

На карантинні обмеження наплювало понад 130 тисяч людей, тільки по офіційним даним поліції. Натовпи збирались біля та в церквах — поліція Авакова-Зеленського повністю ігнорувала свої ж рішення. Ну, а що — звичайні громадяни, якщо зберуться втрьох отримають 17000 штрафу та арешт, а тим, хто прийшов у московські церкви РПЦ — не буде НІЧОГО. Це довела остання доба. Тому що за словами голови Нацполіції Ігоря Клименко було складено цілих ТРИ протоколи на порушників у цю ніч.

Наприклад, народний депутат від ОПЗЖ Юрій Солод (чоловік Наталії Королевської) хвалиться, що привіз до Святогірської лаври благодатний вогонь, щоб більше людей зібралося на службу. Результат — лавра переповнена парафіянами. В основному — похилого віку. Мало цього, Зеленський нам розповідає, що кордони та авіасполучення закрите — але московські попи спокійно летять в Ізраїль на трьох літаках за благодатним вогнем. Це як розуміти?  Хоча що тут розуміти — брехун і малорос при владі.

ДО речі, нагадаю, що радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт в ефірі hromadske заявляв, що поліція буде використовувати спецназ, якщо  церковники наплюють на карантин — і що? Поки спецназ використовують проти звичайних громадян, якій йдуть у аптеку.

Alex Noyt

ФСБшные попы МП, тупо показали Зеленскому кто в доме хозяин. Это был демарш. Типа — «А что ты нам сделаешь, чмошник? Твой бизнес в России, заработки твоего окружения в России, контроль твоего бизнеса в России. Пили себе видосики и не рыпайся. А власть здесь мы». Это не липецкая фабрика. Это тотальный контроль.

Роман Донік

После Пасхи 2020 года московский патриархат можно смело считать не религиозной, а террористической организацией.

Sergey Fursa

Російська православна церква в Україні довго заперечувала загрозу, котру несе собою коронавірус, закликала вірян іти в храми й не боятися цілувати ікони та причащатися. Тепер же Києво-Печерська лавра перетворилася на один з найбільших осередків інфекції в країні. І страждають від цього самі братчики, в тому числі абсолютно ні в чому не винні студенти семінарії, частину з котрих примусили зостатися в монастирі.

Ймовірно, що і Почаївська лавра є таким ж осередком поширення інфекції, як і Києво-Печерська, проте небезпечнішим. Спочатку було зафіксовано випадки зараження паломників із Молдови, котрі захворіли після відвідин цього комплексу. Тепер же коронавірус шириться північними районами Тернопільщини. Одним із поширювачів став священник, що співає в хорі Почаївської лаври. Ба більше, він може бути причетним й до випадків в Дубенському районі на Рівненщині.

І якщо Києво-Печерська обитель закрита на карантин, то Почаївська продовжує працювати, а її керівництво не хоче йти на контакт із владою.

Можна було би сприймати весь цей перфоманс, як спробу Російської православної церкви в Україні (РПЦвУ) самоліквідуватися, якби священники та вірні російської церкви були закритою групою, що не контактує з іншими представниками українського соціуму. Такі безвідповідальні дії керівництва духовенства свідчать про цілеспрямоване бажання ширити не слово Боже, а коронавірус. Нести в маси хворобу, замість того, аби проповідувати в онлайні в час епідемії.

Це церква, котра обирає жити в темному Середньовіччі, замість того, аби користуватися здобутками цивілізації. Протиставляє медицину й науку вірі. Наражає людей на небезпеку, закликаючи іти в часи епідемії в храм. Але все це ретроградство зникає в одну мить, коли мова заходить про пожертви. Братія розміщує прохання про них не лише на інтернет-сайті, а й без проблем прийме онлайн-перекази.

За такі дії релігійні організації варто позбавляти пільг, котрі нерідко надає їм влада: дешевших тарифів по комуналці; права на звільнення від сплати за оренду земельних ділянок і таке подібне.

Назарій Заноз

Поделиться:
Загрузка...