Родина Медведчуків заправляє дизпальним російські танки в окупованому Донбасі

214

Дизельним пальним, що виробляє завод, яким володіє Оксана Марченко, заправляють російські танки на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в інтерв’ю Радіо НВ.

Оксана Марченко та її чоловік Віктор Медведчук володіють нафтопереробним заводом, який знаходиться за 14 кілометрів від українсько-російського кордону, що захопила РФ.

«Що ми маємо робити? Ми свою справу зробили (ввели санкції. – Ред.). Звичайно, мені дуже хотілося, щоби це було швидко, але, на превеликий жаль, ми 30 років живемо у країні, в якій дуже багато розповідають, дуже багато щось обіцяють, особливо політики, коли виходять на наступний політичний сезон», – зазначив Данілов.

Як відомо, 19 лютого РНБО запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

Зокрема, під санкціями України перебуває Новошахтинський завод нафтопродуктів, який належить Оксані Марченко. Журналісти «Схем» раніше повідомили, що завод постачає нафту в США й окупований Крим.

P.S. Появились фото роскошной «дачи Медведчука» на Закарпатье

Журналист Виталий Глагола показал фото обысков базы отдыха «Медвежья дубрава» в селе Ждениево Закарпатской области, которая принадлежит нардепу от ОПЗЖ Виктору Медведчуку. Соответствующие материалы он получил из источников в правоохранительных органах.

Следственные действия проводились по факту нарушения закона супругой Медведчука Оксаной Марченко. Так, ее «Инвестиционная Компания «Терраинвест» через другую ее же компанию незаконно получила в частную собственность участок земли в Закарпатской области при содействии чиновников районной госадминистрации.

На полученной земле жена Медведчука построила спортивно-жилой оздоровительный комплекс для своей семьи.

 

Поделиться:
Загрузка...