«Рішуче засуджуємо»: 7 експослів США в Україні назвали плівки Деркача спробою зіпсувати відносини двох країн

189
Експосли США назвали спробою втягнути Україну в американську внутрішню політику у зв’язку з оприлюдненням запису нібито телефонної розмови п’ятого президента Петра Порошенка з ексвіцепрезидентом США Джозефом Байденом.

Про це повідомляється на сайті Атлантичної ради.

«Протягом багатьох років ми працювали над створенням і зміцненням американсько-українського стратегічного партнерства, створеного в 1996 році. Таким чином, ми розчаровані зусиллями щодо втягнення України у внутрішню політику Америки через наближення президентських виборів у США в 2020 році», — зазначено у заяві.

Посли переконані, що такі дії спрямовані на послаблення відносин між США та Україною.

«Ми рішуче засуджуємо ці зусилля щодо розділення наших двох країн і закликаємо посадових осіб обох країн уникати кроків, які тільки підірвуть двосторонні відносини і відштовхнуть наші країни одна від одної», — заявили посли.

Свої підписи під документом поставили колишні 1-й посол США в Україні Роман Попадюк, 3-й посол США в Україні Стівен Пайфер, 4-й посол США в Україні Карлос Паскуаль, 5-й посол США в Україні Джон Гербст, 6-й посол США в Україні Вільям Тейлор, 7-й посол США в Україні Джон Теффт, 9-й посол США в Україні Марі Йованович.

За данними ЗМІ, Державне бюро розслідувань відкрило провадження через прослуховування розмови ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена та п’ятого президента Петра Порошенка.

Поделиться:
Загрузка...