Рік тому вся країна захворіла бацилою популізму на ім’я Зеленський

221
З перших місяців команда Зеленського почала грати в одну гру з Путіним, маючи на меті капітуляцію перед Путіним і Росією, — вважає народний депутат

Про це Андрій Парубій заявив під час зустрічі львів’ян з лідером «Європейської Солідарності», п’ятим президентом України Петром Порошенком, — повідомляє «Еспресо.Захід».

«Я хочу нагадати, що Майдан помаранчевий і Майдан Гідності почалися зі Львова. Особливо символічно було рік тому, коли вся країна, на жаль, вся держава захворіла бацилою популізму на ім’я Зеленський, — сказав ексспікер українського парламенту. — По всій Україні через пропаганду олігархічних каналів величезна кількість людей голосувала за Зеленського і його команду, тоді встояв тільки Львів і Львівщина».

На переконання Андрія Парубія, Львів є фортецею української державності і сьогодні за півтора роки після президенстьких виборів, і за рік після парламентських виборів львів’яни знають, що рік тому Львівщина була права. «Все, що ми передбачали і попереджали відбувається. Буквально з перших місяців команда Зеленського почала грати в одну гру з Путіним, маючи на меті капітуляцію перед Путіним і Росією, — наголосив нардеп від «Європейської Солідарності». — І тільки завдяки тому, що ми всі разом, нам вдалося зупинити капітуляцію. А кілька тижнів тому в них нова ініціатива з’явилася, щоб знищити Закон про мову і про освіту. Вони вирішили його знищити напередодні першого вересня. І завдяки нашим зусиллям першого вересня почали своє навчання українською ті, які ще до минулого року вчилися російською. Протягом цього року ми бачили, що в них є один ворог — не Путін і не Медведчук і Рабінович. Вони визначили собі одного ворога — це український табір».

Поделиться:
Загрузка...