Риба гниє з голови

104
Ще раз про виродка-вбивцю з Харкова, який вбив батька двох дітей та дідуся трьох онучок.

Два роки назад ця особа вчинила тяжкий злочин — напав на жінку з пістолетом прос то в магазині. Колі Харківському тоді було 14 років.
І думаєте він відсидів?
Ні. Отримав 2 роки з роком випробувального терміну.
Малолітнього бандюка не закрили, не посадили до в’язниці. Він далі продовжував свою справу.
Сьогодні із-за нього загинув чоловік, інші люди в лікарнях з тяжкими травмами.
Це все що треба знати про кривосуддя в Україні.
Не знаю скільки має ще пройти часу, скільки зламаних доль, скільки смертей, щоб нарешті законодавство України та правоохоронні органи відповідали викликам часу.
Весна прийде — саджати будемо, казав один персонаж з телевізора. І сам набрав до себе в партію ґвалтівників, порушників Закону, наркоманів, бандитів.
Риба гниє з голови.

Андрій Смолій

«Инфинити» в хлам, второй водитель погиб, «здоровью 16-летнего водителя, по данным медиков, ничто не угрожает». Два года назад, когда фигуранту дела Николаю Харьковскому было 14, он наехал в супермаркете на семью «моя куртка стоит дороже всей вашей семьи», выстрелил в мать из пневматики. В соцсети любит ставить видео, как он круто нагибает патрульных.

«По словам свидетеля, после аварии Николай заявил, что «мама связана с прокуратурой, и она все порешает, а папа мясной олигарх». Кроме того, приезжали «дружки родителей, которые тыкали деньги полиции прямо в больницы». Сам же виновник кричал на полицейских и говорил, что его отмажут и он уедет жить за границу. Отец уже заявил, что за рулем «Инфинити», вероятно, был другой водитель».
Ну да, он же не в вакууме живёт. И минимум еженедельно наблюдает, как «исчезают свидетельства» аварий с депутатами за рулём. Как 2 месяца ищут «пропавшие» записи с аварией.
Согласитесь, депутат — это уровень гораздо выше, чем местечковый бизнесмен и «связанная с прокуратурой мама». Но с соответствующими примерами «что позволено депутатам» пренебрежение законами уже успешно спустилось и на средний уровень.

Алексей Голобуцкий

Зеленській, якій викинув нагорА Трухіна, Грабара, Юрченка і захистив їх від покарання — це і є першопричина(
Вседозволеність і безкарність (і не лише на дорогах) стали справжньою епідемією для заможних і наближених до зеленого тіла(
Але це дивна епідемія — хворіє влада, а під колесами вмирають люди(
Поделиться:
Загрузка...