У ніч проти 6 червня рашисти атакували територію України ударними безпілотниками, балістичними ракетами, «Калібрами» та ракетами зі стратегічних бомбардувальників.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.
Під ворожим вогнем опинилися Київ, Дніпропетровщина, Запорізька та Полтавська області. Вибухи лунали на Сумщині, Чернігівщині.
У ніч проти 6 червня ворог атакував Волинь ударними дронами. У Луцьку пошкоджені багатоповерхівки, є постраждалі
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
«Станом на цю хвилину маємо пошкоджену покрівлю одного з багатоквартирних будинків, багато вибитих вікон в багатоквартирних будинках, пошкоджені комерційні обʼєкти та приватні автомобілі.
Є постраждалі. Інформація уточнюється.
«Наразі інформації по загиблих немає», – йдеться у дописі.
«Маємо також багато вибитих вікон в приватних будинках, окремих навчальних закладах, ушкоджену державну установу», — додав Поліщук.
Станом на 9:00 у ДСНС Волинської області повідомили, що кількість постраждалих зросла до 15.
«З пошкодженої 9-поверхівки рятувальники та поліцейські евакуювали 5 людей та декілька домашніх тварин.
Пошкоджені житловий будинок, адмінбудівлі та виробничі приміщення цивільної інфраструктури, зокрема, меблевий цех та ремонтні приміщення.
Рятувальники ліквідували всі займання.
Російський ракетний удар по Луцьку
У Тернополі триває ліквідація наслідків ворожої комбінованої атаки крилатими ракетами «Калібр» та БпЛА типу «шахед».
Про це повідомив начальник Тернопільської ОВА В’ячеслав Негода.
За попередньою інформацією, пошкоджено промислову інфраструктуру місцевих підприємств.
До ліквідації пожеж залучено 111 рятувальників та 26 одиниці спеціальної пожежно-рятувальної техніки.
«На жаль, постраждали 5 людей. Усім надається необхідна медична допомога. Інформація буде оновлюватися», — зазначив Негода.
Станом на 9:00 у Тернополі зросла кількість постраждалих внаслідок атаки РФ.
«На цю годину відомо про 10 людей, в тому числі 5 працівників ДСНС. Шестеро — госпіталізовано», — повідомили в ОВА.
Російські окупаційні війська в ніч на 6 червня 2025 року атакували Київську область ракетами та безпілотниками.
Про це повідомила поліція Київщини.
«Внаслідок атаки у Бучанському районі пошкоджено дві оселі. Також у Бориспільському пошкоджень зазнав один будинок. Крім того, у Броварському районі ушкоджено два автомобілі, господарчу будівлю та будинок», — йдеться в повідомленні.
У ніч на п’ятницю, 6 червня, росіяни масовано вдарили по столиці балістичними ракетами та дронами типу «Шахед». Наслідки ворожого обстрілу зафіксовано одразу у п’яти районах.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на міського голову Віталія Кличка та начальника МВА Тимура Ткаченка.
За інформацією, падіння уламків зафіксовані у Голосіївському, Солом’янському, Дарницькому, Шевченківському та Деснянському районах.
«Наразі троє постраждалих у столиці. Двох із них медики госпіталізували, одному — надали допомогу на місці», — зазначив Кличко.
Як повідомив Ткаченко, на лівому березі столиці в окремих мікрорайонах можливі аварійні відключення світла.
«Росіяни бʼють по житловій інфраструктурі. В Соломʼянському районі ворожий дрон пошкодив багатоповерхівку. Є займання. Рятувальники прямують на місце. Уточнюємо наслідки», — зазначив Ткаченко.
За інформацією ДСНС, тривають роботи з порятунку людей в Соломʼянському районі. Там внаслідок атаки пожежа на 11 поверсі 16-поверхового житлового будинку. Наразі трьох осіб врятовано з квартири на 11 поверсі.
Також рятувальники працюють над локалізацією та ліквідацією пожежі у нежитловій зоні (металевий ангар), на площі близько 500 кв. м. на іншій локації в Соломʼянському районі.
Внаслідок комбінованої атаки на столицю станом на 5:00 зафіксовано:
Крім цього зафіксовано падіння уламків на окремих локаціях в Дніпровському та Голосіївському районах. Надійшла інформація також про пошкодження колії метрополітену між станціями Дарниця та Лівобережна. Без пожежі та потерпілих.
Зафіксовано пошкодження вікон в закладах соціальної сфери та житлових будинках поруч з осередками займань.
Наразі відомо про 4 постраждалих: троє чоловіків та одна жінка. Двоє — госпіталізовані. Двом медики надали допомогу на місці.
Станом на 5:40 у столиці зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару — 16, 10 із них госпіталізували.
Кличко о 6:00 повідомив, у столиці через масований комбінований обстріл
У столиці внаслідок атаки ворога загинула людина За останніми даними від медиків, наразі постраждали 20 людей. 16 із них – госпіталізовано.
Уже четверо загиблих у столиці. На кількох локаціях тривають пошуково-рятувальні роботи.
Російські окупанти атакували Чернігів безпілотниками, крилатою ракетою та балістикою.
Про це повідомив глава ОВА В’ячеслав Чаус.
Всього було зафіксовано 14 вибухів.
«Били по житловому масиву – пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки. 4 людей поранені. Трьом із них медики надали допомогу на місці, одного цивільного чоловіка ушпиталили в стані середньої тяжкості.
Пошкоджене одне із підприємств та об’єкти інфраструктури. Під завалами можуть бути люди. Пошуково-рятувальні роботи тривають. На місці – фахівці ДСНС і кінологічна група зі службовими собаками», — йдеться в повідомленні.
Внаслідок масованого удару росіян у домівках людей немає світла.
Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ" ⚡️21…
Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…
2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…
Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…
Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…