РФ посилює присутність біля українських кордонів та розгортає одразу п’ять армій

24
Нове дослідження Conflict Intelligence Team показує, що Росія зменшила масштаби перекидання військ до кордонів з Україною, але відмічено розгортання одразу 5 російських армій та нових військових баз, що означає посиленння загрози у майбутньому.

Зафіксовано зосередження військ та накопичення бойової техніки 2-й, 6-1, 41-ї 58-ї та 1-ї танкової армій. Росіяни розгортають нові вйськові бази для зберігання техніки. Характерно, що в деяких випадках перекидається техніка військових частин, а більшість особового складу залишається в своїх пунктах дислокації: https://citeam.org/russia-s-military-build-up-near…
Важливо згадати, що в квітні 2021-го Росія перекидала до наших кордонів з’єднання тільки 41-ї та 58-ї армій та Повітряно-десантних військ. Наразі російські десатники — ударна частина російської армії, залишається на своїх базах, вони вже відпрацювали розгортання у квітні, і можуть бути швидко застосовані.
Натомість, ворог відпрацьовує розгортання трьох нових армій. Важливо відмітити, що фактично 1-ша танкова армія виступає як стратегічний резерв ЗС РФ так само як і десантники.
Таким чином, протягом 2021-го року Росія значно посилила своє угруповання на кордонах з Україною, і відпрацювала розготорання своїх мобільних сил підвищеної готовності.
Росія посилює присутність біля українських кордонів, рівень загрози та рівень здатності до швидких наступальних дій значно посилюється. Росія посилює свої спроможності для насенення раптового ракетного удару звичайними видами озброєнь.
Разом з тим, для проведення наземної наступальної операції проти України Росії потрібен час, пересування російських військ ретельно відслідковуються розвідкою НАТО.
Разом з тим, варто відзначити: ситуація загрозлива, Росія чинить військовий иск, і цей тиск буде тільки посилюватись, через відмову РФ вивести війська з Донбасу та звільнити Крим.
Поделиться:
Загрузка...