РФ навмисно знищує вугільну промисловість Донбасу

128

На території тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областей працюють рекрути із Російської Федерації, які здійснюють набір шахтарів для роботи на шахтах в Кемеровській та Ростовській областях, а також в Хабаровському краї.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив правозахисник Павло Лисянський.

«Цього року в ОРЛО окупаційні адміністрації РФ закрили 19 шахт, а в ОРДО 22 шахти. В той же час почали посилено працювати рекрути з РФ. За нашою інформацією на шахти РФ виїжджають цілі бригади шахтарів з ОРДЛО, вони пояснюють це тим, що на шахтах РФ зарплатню виплачують більш менш вчасно, в той час, як окупанти в ОРДЛО багатьом шахтарям досі не погасили заборгованість, а виїхати на заробітки до інших країн під час пандемії практично не можливо», — написав Павло Лисянський.

Також він наголошує, що це — цілеспрямована стратегія Російської Федерації.

«За інформацією наших партнерів, «Східної правозахисної групи» та її очільника Віри Ястребової, це — продумана стратегія РФ. Окупаційні адміністрації РФ в ОРДЛО практично знищили вугільну промисловість в ОРДЛО, не залишаючи вибору шахтарям. В РФ на шахтах зарплатні низьки порівнюючи їх з тим навантаженням та об’ємом роботи, та громадян. РФ, які працюють на тих шахтах дуже часто протестують, але РФ вирішила зробити таку конкуренцію за рахунок мешканців ОРДЛО, громадян України. Тобто шахти закрили, а працездатне населення інтегрувало до себе на шахти. Такі об’яви розвішані по всій території ОРДЛО», — написав правозахисник.

P.S. За даними експертів, через дії окупаційних адміністрацій РФ в ОРДЛО знищено близько 85690 робочих місць.

Поделиться:
Загрузка...