Режисер Ходи ветеранів Бадоєв спокійно працював в РФ, коли окупанти вбивали українців

108

Коли я вирішив подивитися чим займалась людина, що віддає накази нашим воїнам на репетиціях Ходи ветеранів, під час війни з РФ — то просто очманів.

Людина котра впродовж останніх п’яти років спокійно собі працювала з російськими артистами, що відкрито підтримували окупацію Криму та Донбасу Росією. З радістю працювала  з людьми, що поливали брудом Україну та її захисників — ця людина сьогодні командує українськими захисниками, що повинні йти Хрещатиком, нагадуючи про біль та втрати українців. Це просто знущання. Відкрите і відверте знущання.

Декілька фактів лише за один воєнний рік: » В 2017 году он успел поработать с артистами — Alekseev, Ани Лорак, Марией Яремчук, Еленой Темниковой. Лучшими видео режиссера были названы клипы «Для тебя NET» группы PLAY, «Близкие люди» Веры Брежневой, «Февраль» Макса Барских, «Не люби» Татьяны Решетняк.».

Нагадаю хто є хто з цих артистів:

Alekseev — у 2016 спокійно отримує у Москві музичні премії, гастролює по РФ.

Ані Лорак — живе і працює у РФ. З радістю виступає на прокремлівських концертах, в окупованому Криму, і з гордістю отримує російські нагороди.

Єлена Темнікова — фанат Путіна, гастролює по окупованому Криму.

Вера Брежнєва — підтримує окупаційні дії РФ, хоча народилась та виросла в Україні (справжнє її прізвище Галушко), забороняє називати себе українкою та українською артисткою. Гастролює по окупованому Криму.

Персональний проект Бадоєва  Макс Барскіх теж ні хвилини не замислюючись гастролює по РФ та окупованому Криму.

І це все тільки частина клієнтів та робіт Бадоєва у 2014 -2019 році.

Коли ці та багато інших російських роботодавців Бадоєва платили йому за роботу в РФ російськими рублями, у цей самий момент росіяни вбивали українців та українських військових. Але що тут такого в очах Бадоєва — бабло та «артист внє палітікі» — ось і вся відповідь. А сьогодні, такі як Бадоєв, командують нашими бійцями. Та не соромлячись, дивляться в очі тим, хто втрачав на фронті побратимів. Побратимів, яких вбивали російські друзі та роботодавці Бадоєвих…

І в мене є бажання запитати діючого Главкома:»Тебе не стыдно?»

 Alex Noyt

P.S. Не понимаю почему Газманова не пригласили режисировать Ходу? У него же есть такая крутая военная песня про офицеров. А если бы бы Кобзон не сдох, то наверное его притащили бы? А шо — простой украинский парень, ну а то, что немножка поддерживал оккупантов — ну штож «артист вне палитики».
Одно дело догадываться, что Бадоев с кем то там сотрудничает, когда идет война, другое дело взглянуть попристальнее..

Поделиться:
Загрузка...