Реванш всього російського в Україні

368
Отже, так званий Atlas Weekend остаточно перетворений на московський гадюшник.

Організаторам абсолютно байдуже до вимог громадськості, публікацій в ЗМІ та звернень громадян. Рашисти та путіністи, як бачимо, масово повертаються до України.
Більше того, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив про масу скарг від людей щодо порушень Закону про мову на цьому «фестивалі».
Тобто маємо безпрецедентний реванш всього російського в Україні. До речі, той же рашист Мєладзе вчора брав участь у зйомках нового проекту #співаютьвсі, що вийде ввосени на каналі «Україна».
Сюр? Це не просто сюр. Це послідовна політика повернення України як держави на рейки кремлівського.
Зеленський особисто повертає Кіркорова, Басту, Мєладзе та решту. Скоро підтягнеться кремлівська Лорак і Повалій.
Для всіх цих рашистів та влади Зеленського #музикавнєпалітікі. Головне щоб співали московською.
А це щоб ви розуміли глибину інформаційної та культурної катастрофи.
Це кількість населення, що прийшло на концерт рашиста Мєладзе на проросійський «Атлас Вікенд» в Києві.
Після цього ми щось говоримо про політику чи про наслідки в державі. Це і є наслідки тотального зомбування та нав‘язування московського. «Русскай» культури, яка вбиває все українське та пропагує таких путіністів.
А ще це наслідок «роботи» влади Зеленського, яка допускає всю цю непотріб до України.
На восьмому році війни це просто ніж в спину країні, яка воює і яка бореться за своє. За свою Незалежність та самобутність.
Велике «дякую» Зеленському, його СБУ та всім прорашисьским організаторам. Ви всі втоптали країну на дно «русского міра» і плюнули в обличчя тим хто захищає нас на Сході.
І ще велике «дякую» всім хто витратив сотні тисяч гривень на патрони російсько-окупаційним військам. Путін і Мєладзе плескають в долоні…
Поделиться:
Загрузка...