Ресторан «слуги народа» Тищенка приймає VIP-гостей попри карантин

307

Так виглядає «кінець епохи кумівства»?.. Ні, це радше «банкет під час чуми»…
І до біса правила, ними ж встановлені. Тьорки їхнє всьо.

Вікторія Сюмар

Ресторан «Велюр» продовжує працювати попри заборону Кабміну

Ресторан «Велюр» народного депутата від партії «Слуги народа» Миколи Тищенка приймає VIP-гостей попри карантин.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші».

Журналісти спостерігали за рестораном більше тижня.

«У ресторан приїжджають депутати, «рішали», бізнесмени, екс-регіонали. У ресторані щось святкують. З ресторану у повному розфокусі, хитаючись у різні сторони, виходить нардеп Антон Яценко (який пізніше скаже, що його там не було). Як і решта відвідувачів. Ресторан працює. Не для всіх. Для віп-персон. Для «своїх». Для настільки «своїх», що за годину туди заходить з-десяток людей. І це в той час, коли увесь адекватний ресторанний бізнес зачинений на карантин. Хтось несе великі збитки, хтось вже втратив бізнес», — пише журналістка Анастасія Усенко на своїй сторінці у facebook.

Нагадаємо, карантин, пов’язаний з пандемією коронавірусу, діє в Україні з 12 березня. Спершу очікувалося, що він триватиме до 3 квітня, але пізніше уряд продовжив його дію до 24 квітня. Найжорсткіші карантинні заходи в Україні почали діяти з 6 квітня. Тоді уряд заборонив виходити на вулицю без масок і гуляти в парках, а за порушення цих заборон ввів штрафи в сумі від 17 тис. грн.

З 17 березня через карантин в Україні обмежили роботу закладів харчування. Частина київських закладів припинила працювати повністю, а частина продовжила роботу, але без гостей. Ці заклади переорієнтувалися на видачу замовлень з собою та доставку.

Журналісти зазначають, що у ресторані Тищенка приймають «особливих» гостей: народних депутатів, бізнесменів, «кварталівців» та партнерів олігарха Ігоря Коломойського. Зокрема, в ресторані були помічені нардеп Антон Яценко, партнер олігарха Ігоря Коломойського і помічник нардепа від СН Павло Куфтирьов, депутат і колишній сценарист «Кварталу 95» Олександр Кабанов, менеджер «Метінвесту» Віталій Кисіль, перший заступник голови Офісу президента і екс-продюсер «Кварталу 95» Сергій Трофимов, депутат Ігор Негулевський. Також знімальна група зафіксувала ще близько 10 людей, ідентифікувати яких не вдалося.

Микола Тищенко відомий своїм кримінальним минулим (у певних колах його називають на прізвисько Коля Оболонський) і талантом постійно потрапляти в різноманітні медійні скандали, що б’ють як по ньому, так і по іміджу партії і президента, яких він представляє.

26 квітня Тищенко назвав святом День пам’яті Чорнобильської трагедії 26 квітня.

P.S.

«Поки звичайні громадяни сидять вдома, а звичайні бізнесмени несуть збитки, ресторан «Велюр» нардепа Миколи Тищенка продовжує працювати. І приймають тут “особливих” гостей: народних депутатів, бізнесменів, “кварталовців” та партнерів Коломойського. Як політична “еліта” продовжує тусити в ресторані, попри карантинні обмеження — дивіться у сюжеті Максима Опанасенко та Анастасії Усенко.»

СУКААААААААААА!
Царям правила не писаны. Правила для нас, мы для них -чернь.

Myroslav Oleshko

Ой, там виявляється ресторан «Велюр» пана Миколи «Чернобиль — велике свято» Тищенко спокійно працює для наших з вами слуг — його колег з найнароднішої фракції.
Якщо б українці читали Орвела, вони би пам’ятали чим закінчує кожна народна влада. Спочатку деякі звірі починають бути рівнішими за інших. А потім: «Створіння, що стояли назовні переносили погляд з свині на людину і з людини знов на свиню, та вже не було змоги сказати, хто були одні, а хто другі».
Бо карантин — то для лохів. А Зеленський, з його хлоп’ятами-жовтенятам, вам не лох якийсь!

Sergey Vysotsky

58,4 мільйона гривень витрачено в березні 2020 на утримання Зеленського і його охвісу.
За місяць.
За місяць карантину.
В якому не було ні міжнародних зустрічей, ні візитів, ні нічого іншого.

На утримання ВР за цей місяць карантину витрачено 116,7 мільйонів гривень.
Скільки вони «працювали»? Раз чи два?

====

А ти сиди вдома
Без грошей

Mason Lemberg

 

Поделиться:
Загрузка...