Речник Путіна заявив про загрозу повномасштабної війни в Україні

508

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив про загрозу повномасштабної війни в Україні, назвавши її при цьому «громадянською».

«У Кремлі є побоювання, що в Україні відновиться громадянська війна. І якщо біля наших кордонів відновиться громадянська війна, повноформатні бойові дії, це буде представляти загрозу для безпеки РФ», — цитує Пєскова агентство ТАСС країни окупанта.

Кремль покладає відповідальність за загострення на Україну, бо начебто саме «поведінка української сторони в цілому створює небезпеку відновлення повноцінних бойових дій».

Пєсков також повторив вчорашню заяву заступника голови Адміністрації президента Росії Дмитра Козака про те, що Росія може відкрито втрутитися у війну.

«У разі початку бойових дій і в разі потенційного повторення там людської катастрофи, схожої на Сребреницю, про що вже говорив, до речі, президент Путін, жодна країна світу не залишиться в стороні. І всі країни, включаючи Росію, будуть вживати заходів, щоб таких трагедій більше не траплялося. всі країни світу, всі цивілізовані країни світу і європейські держави в разі повторення Сребрениці на південному сході України будуть цьому всіляко протидіяти з тим, щоб не допустити катастрофи «, — сказав прес-секретар президента.

Нагадаємо, що з березня в соціальних мережах почали з’являтися численні відео з російською технікою, що начебто рухається до кордону з Україною. Про додаткове розгортання російських сил біля кордону повідомив і начальник Генерального штабу Збройних сил Руслан Хомчак під час звіту в Верховній Раді.

Зокрема, російські війська стали табором у Воронезькій області. Вона межує з Україною, але не з окупованими районами.

Сполучені Штати Америки, Великобританія, Канада, НАТО висловили Україні підтримку на фоні ескалації

Рубль дешевеет на Московской бирже в пятницу, закрывая в минусе нервную неделю на фоне серии воинственных заявлений Кремля по Донбассу

P.S.

«А Баба-Яга против»…
или «не оставим камня на камне…»
Как, собственно, я и говорил… Кремль сегодня решил озвучить свою главную промежуточную цель в отношении Украины… и сделал это с помощью «официального представителя» своего МИД-а — Марии Захаровой…
«… гипотетическое вступление Украины в Альянс…не только не принесет мир в Украину, но, напротив, может привести к масштабной эскалации ситуации на юго-востоке и может привести к необратимым последствиям для украинской государственности…» (с)
Брифинг официального представителя МИД РФ Марии Захаровой 09.04.2021…
это они так отреагировали на слова президента Зеленского о вступлении Украины в НАТО… и перспективах окончания войны на Донбассе в этом контексте…
Собственно, это уже ПРЯМАЯ и НЕПРИКРЫТАЯ УГРОЗА…
развязать на Донбассе очередное побоище, и даже «включить» в него весь «юго-восток» нашей страны… если мы не прекратим наших попыток стать частью цивилизованного мира…
При этом, Кремль недвусмысленно заявляет, что готов в этом вопросе «идти до конца»…
Другими словами — Кремль решил остановить прущий поезд, причём ОФИЦИАЛНО ЗАЯВИЛ, что готов собственным роговым отсеком с ним пободаться…
Не спорю… желание Кремля, вполне, понятно и с его точки зрения есть «обоснованным». За небольшим нюансом…
Одно дело — «выступать против» и «выражать недовольство», и при этом всё же, оставаясь живым и здоровым. И совершенно другое — вылезти на железнодорожное полотно, разбежаться со всей дури и практически мгновенно закончить свою жвачную жизнь под колесами локомотива…
Аднаааако🧐
Заява Зеленського про те, що вступ України до НАТО завершить війну на Донбасі, стала гранатою в склад з балалайками. Там вже всіх капітально попаяло, полетіли щєпкі і порвались струни. Вчора зі слюнями біснувався Козак, а сьогодні навіть раптово протверезіла найприкольніша кобила з конюшні Лаврова, Маша Захарова. Не знаю, яким шаленим зусиллям волі їй це вдалося, але виглядала на брифінгу дійсно тверезою. Можливо, вирішила цією непересічною обставиною підкреслити серйозність моменту.
«Гіпотетичне отримання членства в Альянсі, всупереч очікуванням Києва, не тільки не принесе мир в Україну, а, навпаки, призведе до масштабної ескалації ситуації на південному сході і може призвести до незворотних наслідків для української державності», — заявила Захарова. Можливо, навіть пішла після цього накатіть, але я до кінця вже не додивилась, там півтори години того брифінгу, я не годна стільки часу дивитись на Захарову, вишо.
Що я маю сказати: подавитесь ви Україною, лапті п’яні. Скільки би не нагнали ваших бурятів до наших кордонів.
Ідітє домой, здєсь водкі нєт.
Да, і треба сказати Маші, шо втомлені лошаді з такими колінами короткі спідниці не носять, краще вже сідло.
Поделиться:
Загрузка...