«Рашисти» повертаються в Україну

275

Щойно Комітет гуманітарної та інформаційної політики під головуванням «Слуги народу» Олександра Ткаченка схвалив законопроект «Про медіа».

Пройшла і антиукраїнська норма про фактично повернення проросійських гастролерів на екрани українського телебачення та на концертні майданчики країни.

Законопроект скасовує НОРМУ про передік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Нова норма, про яку я вже повідомляв на початку тижня, фактично дає можливість всім акторам, співакам, блогерам з держави-агресора безперешкодно потрапляти на українське телебачення. Ба більше, ця норма більше НЕ забороняє цим особам приїжджати до України.

Влада Зеленського та «слуг народу» повертає країну в часи «русского міра», коли вся країна була інформаційно окупована російською медіа-індустрією.

Після ухвалення законопроекту в такому вигляді Україну знову заполонять Повалій, Тіматі, Баскови, Валєрії, Добронравови, Доктори Албани. Все це буде в кожному радіопримачі, на кожному каналі, в кожному домі.

Нова влада із задовленням кидає Україну в обійми російського культурного та інформаційного простору. Це вже не дно. Це «русскій мір», який вже тут..в Україні.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...