РАШИСТИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ: Україна знову в полоні «русского міра»

252

Не встигли вирватися з культурної окупації, яка почала відступати останні кілька років, як російське культурне лобі знову повертається до України.

Пам‘ятаєте протести та боротьбу проти російських виконавців, які прибували до України під час збройної агресії? Блокування залів, звернення до відповідних органів, заборони СБУ на в‘їзд до країни. Більшість рашистів боялися приїжджати, знали, що є чітка позиція країни.
України поступово, проте впевнено виривалась з лап агресора, який буквально окупував своїм культурним та медійним продуктом воюючу країну.

І от, після прихожу до влади Зеленського, схоже все повертається «на круги своя». На минулих вихідних найбільші майданчики , як Палац України та Палац спорту знову повернулися в далекі часи Януковича, коли особи, що несуть не що інше як російську ідеологію, російський культурний продукт, а з ним і «русскім мір» в голови людей, займають чільне місце на сценах країни.

Першим завданням для Міністерство культури, молоді та спорту України мала б бути повна заборона для громадян держави-агресора виступати на майданчиках країни. Другим завданням — це повна заборона російського аудіовізуального продукту на території України. Третім завданням — максимальне стимулювання україномовного продукту в усіх куточках України.

Проте, цілком здається, що «кварталізація» країни триває. Замість якісного українського продукту нам намагаються пропхнути продукт «малоросії». Відверто зневажливий до України та її боротьби за Незалежність.

Виступ Меладзе та Успеньської на головних сценах країни вже сьогодні стане зеленим сигналом для інших російських пропагандистів: до України можна їхати. Можна знову отруювати мізки і душі людей московським непотребом, низькопробним продуктом кремлівського виробництва.

Спосатку була культурна окупація. А потім пішли танки та війна. Схоже, йдемо тим самим шляхом…

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...