Рафік ні в чьом нє віноват

132
Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю належне, не заглядав в рота, не купав в теплій ванній і пройшовся по всіх болючих проблемах ( хотілося б, аби дотиснув певні питання , але Зеленський лив скільки брехні, що видушити правду було малореально). Дякуємо , Вадиме, за професійну роботу.

«Рафік ні в чьом не віноват»- короткий підсумок годинного спічу.
Відповідальність за енергетичну кризу Рафік з Банкової переклав на регіональну владу.
На Разумкова навісив всіх собак: погану роботу парламенту, неприйняття певних законів, те, що депутати сміли подавати поправки і вимагали йти по регламенту, ще й не вакцинувався, на відміну від нового позитивного в усіх відношеннях спікера:) .
Дуже смішно про Венеційську комісію, яку Зеленський плутає з юридичним департаментом свого Офісу . Венеційка надає експертизу законопроєктів і рекомендації на етапі їх прийняття , а не після найвеличнішого підпису. А от після підпису Зеленського цей нікчемний закон точно скасує Конституційний суд, якщо він ще існуватиме і буде незалежним.
Не втримався вколоти канцлера Меркель , назвавши її « свідком Мінську». Фу.
Як «проффесіонал» дуже слабенько відповів на офшорний скандал. Бо в 19 Зеленський позиціонувався «простим вчителем» і ні слова не говорив довірливим виборцям про свої офшори. А зараз так і не відповів на питання несплати податків та походження коштів. Ну , й про тиск Януковича від хлопців, які в 2004 офіційно підтримували «проффесора», а в 12 кривлялися на його вечірках- ну дуже натягнуто.
А варто було не лити воду про бізнес з нуля в Україні (навіщо тоді офшори?) , а назвати одну цифру- скільки з 40 млн доларів сплачено податків?
Кидається в очі, що серіал « Свати « і право транслювати цей непотріб з російськими акторами Зеленський захищав набагато емоційніше, ніж Україну… Ну, зрозуміло, війна війною, а роялті- то завжди роялті, особливо коли капають на офшори. «Улюблені фільми не повинні страждати»
При Януковичі Зеленський займався «виключно творчістю». Пам’ятаємо цю «творчість»-знущання над Ющенком, Кличком, Яценюком, Тимошенко. Над Майданом. Над Україною! А от Януковича зображали таким собі своїм в доску хлопцем. Простим хлопцем, ага.
Найцинічніше- «в нас все готово до нової хвилі пандемії» й відверта брехня про « такого ніколи не було- про рекордне підняття зарплат медикам». Це в той час, коли ще рік тому обіцяв лікарям зарплату в 20 тисяч , але провалили навіть ковідні доплати , коли медики масово звільняються з установ, а реанімації забиті.
Найважливіше, що це інтерв’ю — зізнання. Фактологічне- про офшори і несплату податків. І емоційне- кіно і досі ближче за країну. Й в усьому винен Петро Порошенко, а Рафік ні в чьом нє віноват.
Iryna Gerashchenko
Vadym Karpiak вперше за останній час не став організовувати для Володимир Зеленський «теплу ванну».
Це було незвично, і напевно тому Президент нервував, плутав слова і явно ніс ахінею, наприклад, про Венеційську комісію.
Але найбільше вразило виправдовування російських акторів, що підтримують окупацію, бо ж «фільми не повинні страждати». Як і бізнес президента Зеленського.
Страждати може Україна, в якої хочуть відірвати Крим і окуповані райони на Сході. І українці, яких щодня обстрілюють, і які віддають життя. А ніяк не російські колеги з акторського ремесла, бо з ними «інтернаціонал, дружба, жвачка». І вони важливі для бізнесу. А бізнес важливіший за країну з її болями. Якось так…
А офшори? Ну ясно, то все «товаріщ Петро». За два роки ну зовсім не ново).
Ну і останнє: офшори — це не спосіб порятунку від репресій), це спосіб уникнення податків. І брехня тут якось надто помітна

Поделиться:
Загрузка...