Радник Єрмака розповів, де Зе-влада поділа кошти з ковідного фонду

126
Колишній радник голови Офісу президента Ігор Уманський, який нещодавно звільнився з цієї посади, заявив, що гроші із коронавірусного фонду, які направили на будівництво доріг, освоїв дорожній картель

Про це він написав 14 листопада 2020 року на своїй сторінці.

«З початку «Великого будівництва» почались зміни у вимогах до тендерної документації. За дивним «збігом обставин» новим вимогам відповідає лише шість компаній — улюбленці «долі», або «картель», як їх називають колеги. Вигравати смачні тендери можуть лише вони. Але якщо придивитись — ці компанії не завжди будують дороги безпосередньо, а перепродають підряди субпідрядникам із дисконтом 30-40%», – написав він.

Так, за словами Уманського, 2020 рік запам’ятається українцям надовго не лише через «недолугу» боротьбу із пандемією, а через «безпрецедентний рівень зростання корупції та втрату владою адекватного сприйняття реальності». Прикладом останнього, на його думку, є саме програма «Велике будівництво».

Він пояснює, що якщо скласти всі тендери цих шести компаній та вирахувати всі «дисконти», сума на будівництво становитиме близько 36 млрд грн. Саме таку суму додатково виділили Укравтодору із Фонду боротьби із коронавірусом.

Колишній міністр фінансів також вважає, що таку ж протяжність доріг можна було б збудувати, не чіпаючи гроші, які були заплановані на боротьбу із пандемією. Водночас, вважає Уманський, «ковідний фонд» штучно витратили.

«Країна наближається до економічного армагедону», — підсумував колишній радник Єрмака.

P.S.

Якщо Супрун вони називали «доктор-смерть», то Степанов тоді хто? Лікарні тотально не готові: обладнання не закупили, ШВЛ та кисневих концентраторів немає, медперсонал звільняється від нелюдських умов і відсутності обіцяних доплат. Щодня кількість хворих б‘є антирекорди, але влада Зеленського, без жодного протесту міністра охорони здоров‘я, витратила мільярди на дороги. При цьому, як порахував радник Зеленського, на «Великому будівництві» вкрали до 40%(!!!). Це за розмірами дорівнює половині від ковід-фонду, а на медицину витратили сльози, порівняно з необхідними коштами.
У них було півроку підготуватись, але вони робили наївні очі і при цьому крали, крали, крали… Ця влада — смерть: і міністри, і президент, і його офіс.
Поделиться:
Загрузка...