Работнічкі, утомлєнниє солнцем…

141

Сказать, что срочно вылетаешь из Омана рано утром в среду, прибыть в Киев почти через сутки — в четверг, а ночное совещание провести в пятницу… И после этого просить не хайповать на тему авиакатострофы.

Владимирссаныч, нормальные люди не хайпуют, а скорбят в связи с этим страшным событием, унесших жизни молодых, замечательных украинцев. Хайпуем мы исключительно над вами и вашей администрацией — завравшимися чиновниками, успевшими только в этом году навешать нариду лапши больше, чем все предыдущие власть предержащие за 28 лет. Потому что у вас, сцук, ума не хватает даже врать складно. Да что там врать — написать текст пресс-релиза вы не умеете без ошибок. А пыжитесь управлять страной. Понавыбирали по объявлениям и сериалам выбиратели хреновы… Больно. Недоброе утро.

Helgi SharpВесь цей сором ми заслужили в той момент, коли так і не змусили його здати аналіз у незалежній лабораторії…

Ми знали, що він не здатний ефективно керувати державою, тим паче, не очікуємо цього від нього зараз.
Ми розуміли, що він прийшов до влади на брехні і марно очікувати від нього правдивості тепер.
Ну, але хоч більш-менш складно і не тупо брехати можна ж було навчитися?

Karl Volokh

«Президент України Володимир Зеленський через катастрофу літака МАУ у Тегерані терміново перервав поїздку до Оману і повертається до Києва».

Цитата офіційного прес-релізу Офісу Президента, 8:00 ранку 8 січня.

Пройшло 15 годин, життя внесло свої корективи. В Україні вже глибока ніч, Президента досі немає.

Видно, останній день сонцестояння на пляжі Оману важливіший.

До речі, а які зустрічі найвищого рівня були вчора і сьогодні?
Про що домовилися?

А щасливі фото з пляжу будуть?
Як тоді, в Одесі?
Червоні плавки, буйки, вот ето фсьо…?

Добре, що Баканов вже в Куршавелі. Вивчає Альпи, готує поїздку дорогого шефа в Давос.
Теж можна буде затриматися на декілька днів, на лижах покататися, селфі запилити і з глубокодумним виглядом сказати: «Попса, ці Ваші три долини, Куршавель, Давос. Та й Оман нє очєнь. От Буковель — вєщь!».

Работнічкі, утомлєнниє солнцем…

Просто цікаво, якби літак не впав і люди не загинули, сидів би в Омані в «робочій поїздці” на пляжі до неділі, до Старого Нового року?
І тис би усім краба?

Війна і щоденні втрати на фронті — це вже така остигидла буденність для зеленої команди…

Володимир Омелян

Сегодня президент экстренно вернулся в Украину и в 3.27 начал совещание по одному из острейших кризисов — гибели «Боинга» в Тегеране.

Смотрю на фото и поражаюсь — на совещании отсутствует глава комитета по разведке при президенте Украины Андрей Богдан, который также является и главой Офиса президента, который координирует действия силовых, разведывательных и правоохранительных органов. Также отсутствует глава Службы безопасности Украины Иван Баканов. То есть ключевые люди в данной ситуации. Президент спустя 18 часов после катастрофы сумел добраться на службу из Омана — а его подчиненные посмели отсутствовать на совещании и не вернулись с отдыха!

Поразительные отношения и порядки в команде президента. Его ближайшие подчиненные, отвечающие за безопасность, могут даже в такой момент отсутствовать на рабочем месте.

В силу своих служебных обязанностей Богдан и Баканов наделены уникальным объемом знаний, полномочий и контактов в сфере безопасности страны, как же можно принимать такие решения в их отсутствие, не опираться на их позицию? Или она не важна вообще? Абсурд!

Мне казалось, что поскольку российские спецслужбы «слили» в подконтрольные СМИ местопребывания президента в Омане, то ближайшие сотрудники президента должны как-то чувствовать ответственность за прокол, и в случае такого мощнейшего вызова лететь по первому зову.

Это полная безответственность.

Юрий Бутусов

Далеко не перший випадок, коли Зеленський слухає фейсбук:

 безглуздий «оперативний штаб» переформатували в національну комісію, яка повинна стати частиною міжнародної комісії з розслідування авіакатастрофи. В Іран поїхали фахівці, а не «100% свої люди».

 Зеленський знайшовся, повернувся з курорту таки в Київ, провів нічне засідання з Урядом (сумно було дивитися на фото, де ті, хто би мав в першу секунду бути на роботі і одразу вилітати в Тегеран, ніяк не могли повернутися з відпустки).

 віддав шану загиблим і поклав квіти в Борисполі.

 записав відеозвернення до нації. Текст фаховий, дякую, що послухали людей, які розбираються. Дуже дякую!

 оголошено національний день жалоби. Шкода, що ми зробили це останні, але ж зробили.

 навіть фоточку на фб змінили

Чому ж стільки факапів впродовж однієї доби?

Відповідь очевидна і традиційна: коли слухаєш і покладаєшся на лояльних ідіотів — провали неминучі!

Давайте все ж таки почнемо з бази: якщо є план дій — проблеми теж можливі, але їх вірогідність набагато менша. Коли є система: звичайні громадяни, бізнес, еліта знають що і коли очікувати від дій влади.
Систему можуть створити не віддані, а фахові люди, які можуть не любити один одного, але дорожать своєю репутацією і власною країною — тому лише вони здатні запропонувати правильний шлях розвитку.

Ідіоти створюють лише проблеми, породжують помилки, які потім доводиться величезною ціною виправляти. Якщо встигаєш виправляти і знаєш як…

Тому, пане Президенте, повернемося до базових питань:
— де Ваша програма дій?
— що очікувати нації, окрім відеороликів?
— де Ваша фахова команда, а не збіговисько людей з оголошень на вокзалі?!

Реально, цей хаос вже всіх дістав!

П.С. Вчорашній день можна було виправити нестандартною «фішечкою»: повертаючись з курорту — прилетіти коротко в Тегеран і покласти квіти на місці катастрофи. Як таку ситуацію повернути на свою користь, чому це було б підтримано Іраном і США — теж можна навчити. Якщо є кому вчитися.
Але ж Ви слухаєте Путіна і Єрмака, а не українців…

Володимир Омелян

Поделиться:
Загрузка...