Путін продовжив бряцкати зброєю і лякати світ новою війною

34
Путін на своїй щорічній прес- конференції продовжив бряцкати зброєю і лякати світ новою війною. Він чітко дав зрозуміти, що нова ескалація на Донбасі не просто можлива, а розглядається ним як вельми вірогідний сценарій.
.
Безумовно, в цих заявах є елемент блефу, як завжди у Путіна, аби підняти ставки в розмові з США, НАТО, G7, ЄС.
В той же час він , як і в березні 2014 виклав чіткий план, під яким соусом готується черговий напад на Украіну.
Кремлівський маніяк сьогодні заявив, що :
— вони не могли в 14 відмовити кримчанам у захисті, після перевороту( знову це слово про події на Майдані);
— що Украіну було створено державу , куди засунули історично російські території ;
— що складається враження що в Україні готують третю військову операцію і ми маємо на це реагувати;
— РФ має подбати про перспективи своєї безпеки , а не жити весь час з оглядкою на Украіну і дивитися, коли довбане;
Він висловив фактичний ультиматум Києву щодо зміни Конституції.
Чому саме зараз? Путін завжди вставляє ніж в спину, коли Україна слабшає.
В останні дні ми стали слабкіші як держава. Зеленський, замість стати Верховним Головнокомандуючим і об’єднати країну перед обличчям небезпеки, розколює суспільство , переслідуючи опозицію.
Влада втратила кілька місяців , так і не провівши збори резервістів, нічого не зробивши для посилення тероборони. В ЗСУ проблеми з дизпаливом, на модернізацію зброї і техніки в бюджеті виділено 20% від потреб.
Тривожно. Як взимку 14.
Тональність цих заяв аж ніяк не співпадають з заспокійливими , забаюкуючими вчорашніми заявами ОП Зеленського про прогрес в роботі мінських груп і можливе повернення до режиму тиші…
Iryna Gerashchenko
Путін триматиме кістлявою рукою нас за горло поки зможе.
Російський вождь чітко відчув слабкі місця нашого головнокомандувача. Пардон, Верховного головнокомандувача.
Наш висловив припущення про референдуми — ось Путін каже, що «будущее Донбасса должны определить люди, которые там живут». Все це за задумкою — цементується відповідними змінами до Конституції.
Зеленський все частіше каже про діалоги і пошуки миру — Путін у відповідь — «президент Украины Владимир Зеленский попал под влияние радикальных элементов, вместо того чтобы думать о мире в стране, которой он руководит».
Зелена влада довела економіку до ручки і готує нові податки з 1 січня. Порахуйте ціни на тепло і електроносії — у Путіна радощі. «на Украине — «полная нищета», граждан готовят к «суровой зиме».
Путін не хоче чекати. І просить віддати Україну Молоху прямо зараз — «А вы требуете от меня каких-то гарантий. Вы должны нам дать гарантии, вы. Немедленно, сейчас. А не забалтывать это десятилетиями».
На тлі того, що Єрмак одноосібно оголошує перемир’я на Донбасі. Типу нащо ото стріляли, а замість зборів резервістів і територіальної оборони — у нас якась возня з жінками — таке собі відчуття. Може і трьоп, але без України вони упороті недоазіати. Тому будуть лізти. Питання лиш в тому, що наші тхорики і барсуки з Банкової дуже навіть не проти. Бо війна війною, а роялті за «Свати»-7 з каналу Россия-1, де головні зірочки Оля Скобєєва з мужем — ніхто не відміняв.
Поделиться:
Загрузка...