Путін хоче вийти на Маріуполь і Одесу. Але отримає в зуби

60

P.S. Підрозділи 1-ої окремої танкової Сіверської бригади Збройних Сил України відпрацювали дії в обороні та контрнаступ під прикриттям засобів протиповітряної оборони.

У ході навчання було відпрацьовано вихід у заданий район та маскування, а також знищення умовних диверсійно-розвідувальних груп. Після цього «танки вийшли на вогневий рубіж, з метою зупинити противника, завдати йому максимальних втрат».

Т-64БВ 1-ої окремої танкової бригади ЗСУ

«Були відпрацьовані елементи вогневого ураження умовного противника, організація наступального бою, контратака з рубежу, умовна стрільба зі закритих/відкритих вогневих позицій, блокування транспортних вузлів і шляхів сполучення в районі та евакуація техніки», — повідомляє прес-служба бригади.

Слід зазначити, що під час навчань танки діяли під прикриттям зенітних ракетно-гарматних комплексів «Тунгуска», які призначені для знищення повітряних цілей. Головне озброєння цієї машини 30-мм автоматичні гармати з темпом стрільби до 5 000 пострілів за хвилину та ракети, які здатні знищувати ворога на відстані до 8 км. Також ці машини доволі ефективні для дій проти наземних цілей.

Танки діяли під прикриттям «Тунгусок» 

Додамо, що 1-а окрема танкова Сіверська бригада ЗСУ має постійне місце дислокації у Чернігівській області та організаційно входить Оперативного командування «Північ».

1-а танкова бригада ЗСУ
1-а танкова бригада ЗСУ
1-а танкова бригада ЗСУ
1-а танкова бригада ЗСУ
1-а танкова бригада ЗСУ
1-а танкова бригада ЗСУ

 

Поделиться:
Загрузка...