Путін боїться зазнати поразки в Україні, США глузують з нього

456

Росія розміщує біля кордонів України ракетні комплекси «Іскандер» і міжконтинентальні балістичні ракети, але мета Кремля – протистояння з США. Угруповання військ РФ створюється президентом Володимиром Путіним як протиставлення силам НАТО.

Програш Путіна в Україні може призвести до «палацового перевороту» в Кремлі. США влаштовують Росії військові перегони і глузують із президента.

Сьогодні йде битва Росії і США за Україну

З 2015 року в Воронезькій та Бєлгородській областях Росії будуються військові бази російських збройних сил. Цілком реально, що туди було перекинуто зокрема і ракетні комплекси «Іскандер». Напевно, в європейській частині РФ розміщені і стратегічні комплекси з міжконтинентальними балістичними ракетами – наприклад, «Тополя» або «Воєвода». Просто про них не говорять.

Але щоб зрозуміти, в чому задум Росії, треба дивитися ширше. Іде велика геополітична гра. На сьогодні межа протистояння НАТО та Росії проходить між Україною і Росією. Україна – як буферна зона, яка перебуває під контролем і під військової опікою з боку країн НАТО і США.

Фактично сьогодні йде битва Росії і США за Україну.

РФ створює на європейському театрі військових дій угруповання уздовж нашого кордону, щоб протиставити його НАТО. У перспективі вони скажуть: дивіться, яка в нас потужна армія.

А поки Джо Байден і його адміністрація тролять Путіна. Кажуть: брате, ти спочатку Україну пройди, а потім уже будеш з НАТО штурхатися. Вони його опускають на наш рівень, а він хоче показати, що він фігура номер один або фігура номер два в світі. Ось чому Путін так упирається і чому для нього це архіважливо.

Тому в нас є гарантована допомога з боку наших партнерів. Тому що це, передусім, їхній престиж – щоб, не дай боже, ми не зазнали поразки.

Мета США – палацовий переворот у Кремлі

Путін сидить на розтяжці. З одного боку, він просто спить і бачить, що російські танки стоять на українсько-польському кордоні і показують дулі натовцям. Це його сон. Але з іншого боку, він боїться програти, він боїться, що він поткнеться в Україну і зазнає поразки. І це буде його політична смерть. Його прийдуть і задушать у його ж бункері. Тому що Акела реально промахнеться.

Головна геополітична мета США – палацовий переворот у Кремлі. Вони хочуть показати, що «Акела» недоговороздатний, він нерукопотискуваний. А оточення дивиться на Путіна й каже: «Ти що, брате, не можеш домовитися? Так навіщо ти нам потрібен?» А тут ще у вересні вибори в Держдуму, і в політсилі Путіна не найкращі позиції.

Чому Путін сидитьу бункері і вилазить звідти тільки інколи? Тому що він розуміє, що навколо нього зріє змова. Як відомо, в традиціях Російської імперії – задушити царя подушкою, заколоти виделкою, отруїти…

Вашингтон влаштовує Путіну перегони і глузує, той терміново перекидає ешелони в Крим

Сполучені Штати постійно влаштовують Путіну перегони. Чому розпочалося перекидання військ на південний схід до наших кордонів? Тому що НАТО з 19 по 25 березня провело навчання «Морський щит», а тема навчань була – військове блокування Криму.

За планом держоборонзамовлення РФ у Криму мала бути сформована повітряно-десантна частина, а під Новоросійськом мала почати формуватися – для посилення сухопутного угруповання, оборони Криму і Чорноморського узбережжя. Але після навчань НАТО російський генштаб напевно зрозумів, що формування частин – це 3-5 років, і поки вони будуть їх формувати, НАТО буде з них тільки глузувати. І вони швиденько з глибини Росії, з центрального військового округу, перекинули дві бригади – 7 тисяч осіб – в Крим і під Новоросійськ.

І ось коли ці 14 ешелонів, з танками, з технікою поїхали європейською частиною Росії, у нас підняли хвилю паніки.

Україна виграла у Путіна бій в інформаційній війні

З точки зору стратегії, України виграла. Ми здобули перемогу в битві в інформаційній війні. Ми сколихнули хвилю паніки серед міжнародної спільноти. Весь світ здригнувся і сказав Путіну: ти що? Як це так? Чому твої війська їдуть до кордону України? Подивіться, яка світова реакція – всі штовхають Росію, тицяють в неї пальцями, що вони агресори, що вони нагнітають, що вони винні в обстрілах на Донбасі.

Путін, може, дуже хоче взяти Енергодар, щоб контролювати Північно-Кримський канал, пустити воду в Крим. Але будь-яка наступальна дія на будь-якому напрямку, навіть донецькому, де він намагається переконати всю світову спільноту, що їх там немає, на сьогодні буде розглядатися як офіційне оголошення початку війни на європейському континенті.

І всі зусилля Путіна зі зняття санкцій, із добудови «Північного потоку-2», із миротворчих ініціатив – все це розіб’ється, як кришталева ваза. В один момент.

Олег Жданов

Поделиться:
Загрузка...