Провал зовнішньої політики: Туреччина запустила паромне сполучення з Кримом

135

Ще один гучний провал. Коли дипломатія йде на знищення. Коли політика замирення з агресором виходить на президентський рівень. Коли головне «заселфитись» з Путіним.

Чомусь ще у 2017 році Туреччина відмовилась поновлювати сполучення з окупованим Кримом, а сьогодні, коли влада йде на всі поступки агресора — Туреччина повертає сполучення, тобто де-факто визнає агресію.

Зовнішня політика, позиції України, наш авторитет котяться коту під хвіст. Поступово країна стає відстійником на світовій арені.

Андрій Смолій

P.S.

Турецкие паромы будут заходить в порты оккупированного Крыма. Об этом заявила директор автономной некоммерческой организации «Южный региональный центр поддержки экспорта» Наталья Серова, сообщает ТАСС страны оккупанта.

Паромное сообщение между Турцией и Крымом было остановлено в 2017 году. Турецкие корабли не заходили в порты полуострова и не принимали суда, прибывающие из крымских портов. Причем ограничение касалось кораблей, ходивших под любым флагом.

Серова сообщила, что от турецкой стороны получено подтверждение о запуске паромного сообщения между портами Зонгулдак и Керчь. Корабли будут ходить регулярно раз в неделю.

«Идет второе оформление груза. На него мы будем ставить уже экспортный груз, что даст возможность минимизировать стоимость логистики», – добавила Серова.

P.P.S.

Туск про переслідування Порошенка: «це щось дійсно небезпечне.»
«Будь-яка спроба залякування лідерів опозиції стане предметом занепокоєння в Європі…Це у будь-якому вигляді, чи у середньо- чи у довгостроковій перспективі, стане трагедією не лише для жертв переслідування, а й для всієї країни».

Що і треба було довести.
Рашка, руками Портнова, ізолює зеленого остолопа на міжнародній арені. Точно так вони ізолювали овоча, через того-таки Портнова, що саджав Юльку.

Портновські кореші Богдан і Єрмак, що і самі замазані по самі брови, подають остолопу це як «боротьбу з путчем» і «запит суспільства», але результат буде передбачуваний: ізоляція остолопа на Заході.
А разом із ним і ізоляція України.
Під час війни.
Просто мат в два ходи при використанні вузьколобості некомпетентного дурня, якого українці посадили собі на шию.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...