Просто феєричні дні якісь

187
Отже, газ, разом з доставкою, для втомленого зубожілого населення вже коштує дорожче ніж за Порошенка — а з початком сезону коштуватиме ще дорожче.

Тільки тепер немає тих субсидій, які компенсували ринкову ціну, немає тих зарплат та роботи, немає прибуткових держпідприємств, немає підтримки МВФ.
Зато є Голобородько, який півтора роки обіцяв «сніженіє та улучшеньїце».
І дуже цікаво — як в чубатих головах відбудеться поєднання обурення за підвищені сакральні «таріфи» з обожнюванням свого «самово чєсново» куміра.
Коли вони подивляться в платіжку — а потім в телевізор.
В телевізор — а потім в платіжку.
В платіжку — а потім в інтернет, де написано «зато он нє воруєт».
І цікаво кого Зеленський призначить винним крім Порошенка, бо добрим українцям потрібно когось час від часу розпинати, але двічі це провернути малоймовірно.
Коло звужується.
Просто феєричні дні якісь.
Тільки вибори закінчились. Тільки «слуги» та Зеленський вимкнули свої ролики, тільки ганебне «опитування» завершилось…
…як підняли ціну на газ на 35% вже з 1 листопада…
…як знищили антикорупційне законодавство та фактично дозволили всім новітнім чиновникам безбожно красти…
…як Кабмін повернув топ-зарплати в сотні тисяч гривень чиновникам влади Зеленського…
І все за ДВА дні. Що буде далі? Далі буде те про що попереджали.
Зараз найбільш смішно дивитись на тих «опозиціонерів» чи «реформаторів», які у 2019 році не те що не вірили, а відверто сміялися з цих попереджень. Дехто навіть зараз вірить, що можна «змінити ситуацію» і «протестувати під КС».
Хочу всіх дуже розчарувати. Справа не в КС, не в НАЗК, і навіть не в тих нардепах що зробили подання. Справа у тому хто сидить сьогодні на Банковій, хто керує цим всім парадом і хто зливає країну під глибокий неосовок.
Тому не дивуйтесь, якщо вже скоро ліквідують і демонтуюсь всі демократичні інституції та скасують всі проукраїнські закони.
Поделиться:
Загрузка...