Прокуратура РФ визнала Всесвітній конгрес українців «загрозою безпеці» РФ

243

Генеральна прокуратура Російської Федерації визнала міжнародну неурядову організацію Всесвітній конгрес українців «загрозою безпеці» Росії.

Про це повідомляє прес-служба відомства країни окупанта.

Як повідомляється, організація надає загрозу основам конституційного ладу РФ.

«Встановлено, що діяльність цієї організації становить загрозу основам конституційного ладу і безпеки Російської Федерації», — йдеться в повідомленні.

Дані про прийняте рішення Генеральна прокуратура направила в Міністерство юстиції Російської Федерації, щоб це відомство могло внести організацію в відповідний перелік.

Зазначимо, закон про небажаних організаціях був підписаний президентом Російської Федерації Володимиром Путіним в травні 2015 року. Згідно з документом, таким структурам забороняється працювати на території РФ. Співпрацювати з ними також заборонено.

Світовий конгрес українців був створений в 1967 році в Сполучених Штатах Америки. Зараз штаб-квартира знаходиться в Торонто, Канада. На сайті організації йдеться, що організація є координатором для українських діаспор з усього світу.

P.S.

Прокуратура РФ прямо перед розмовою Зеленського з Путіним визнала Світовий конгрес українців таким, що загрожує основам конституційного ладу Росії.

Третина росіян це етнічні українці, або їхні нащадки.
Більшість з них асимільована і перетворена в пересічне стадо, яке для зручності називають «росіянє».
В таке ж стадо перетворені інші народності захоплені Кремлем — татари, чуваші, пермяки і тд. 

Саме самоусвідомлення своєї окремішності і самобутності представниками цих народів є і справді величезною загрозою Росії. Бо якщо всі ці народи приснуть в різні боки, то від т.зв «русского» залишаться лише жаби в московських болотах.

Завдання ж Світового конгресу українців як раз і направлені на захист українців, підтримку і розвиток української ідентичності, духу, мови і культури в діаспорах

Тож прямо протирічать фашистським цілям РФ — перетворити всі народи в другосортних унтерменшів, єдиний шлях для яких залишається — це стати навозом, на якому росте інший народ — т.зв. — «россіянє».

От СКУ і забороняють.
Так само як внесли величезну кількість українських ресурсів в перелік заборонених. Так само як заборонили і розігнали об’єднання українців в Росії, і так само, як знищили навіть українську бібліотеку в Москві.

Все російське — природний ворог всього українського. 
Це головне правило, яке повинно розуміти українське суспільство, а особливо українська держава.

Але нажаль реакція відразу з’явилася тільки від МЗС. Зеленський же лише вимагає від Уряду покарати Клімкіна за антиросійську риторику.
Чому нема реакції від Президента?
Та тому, що обрали не українця. Обрали клоуна, якому все українське огидне і достойне лише висміювання у жартах на сцені перед росіянами.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...