Про зустріч в офісі президента щодо питання національної безпеки

134
Зараз вийшов с зустрічі в офісі президента. На зустрічі були присутні громадські діячі, а з боку президента Подоляк, Машовець та Арестович.
Запросили мене туди обговорювати питання національної безпеки, оборони та мінської групи.
За дві години розмови представники президента не підняли жодного питання у сфері безпеки та не озвучили їх бачення на ту проблематику, яка є. Питання стратегії теж не піднімалося, бо як казав Богдан, мабуть, немає часу займатись стратегією.
Я підняв питання державного оборонного замовлення та корупції в закупівлі закордонних Дан, замість української Богдани. За тією інформацією, яка є, то відкат з кожної Дани становить 460 тисяч євро, загальна сума, на яку завищене замовлення, — це 14,5 млн доларів. Тобто цю суму хтось з чинної влади покладе собі в кишеню.
Чіткої відповіді не було. Машовець сказав, що у Зеленського була нарада з цього приводу, але який буде результат і чи виконають ДОЗ невідомо. Якщо не виконають, то ЗСУ протягом 2-3 років залишаться без нової техніки, ракет, комплексів Вільха, Нептун, Стугна та іншої зброї, щоб протистояти ворогу. Головні персонажі провалу ДОЗ — це Таран та Хомчак!
Питання мінської ТКГ, та підігравання РФ. За все кажуть тепер відповідальний Арестович, але Кравчук продовжує сипати проросійські тези та робити антидержавні речі! Ще пан Арестович сказав, що Кравчук старий та їм маніпулювало ЗМІ Кліменка. На моє питання навіщо було брати стару людину, яка висловлює офіційну позицію держави, відповіді я не отримав!
По факту, можу сказати, що не побачив обговорення стратегічних питань та шляхи вирішення! Я не розумію навіщо мене кликали та що хотіли почути! Мені здається моя позиція їм відома!
P.S ще пан Подоляк кликав пити каву та обговорити питання агресії РФ та протидії, пишу відразу, щоб всі знали, та не казали, що після Іванова тепер і Кабакаєв блогер Подоляка!
Мене теж запросили на цю зустріч до офісу з Арестовичем та іншими. Я не пішов.
Не пішов з багатьох причин.
Але і нового та цікавого, з професійної точки зору, там не прозвучало, судячи з того, що написав, наприклад, Семен Кабакаєв — єдиний, доречі, фаховий, публічний, пост про зустріч, якщо не помиляюсь, який розкриває безодню проблем в оборонній сфері. Семен написав відкрито і одразу зазначив, що не є блогером Подаляка, ще й залив перцю нищівним постом про відсутність стратегії. .
Я бачу, що багато хто почав засуджувати тих, що пішли. Дарма.
Ну сходили, послухали. Ні про що. Навіть не написав майже ніхто і нічого.
Ну, офіс, звичайно, вчинив, як зазвичай ганебно, виклавши список. Але, що від них чекати?
До них мало хто ходить, тепер ходитимуть і ще меньше.
Взагалі, рівень комунікацій впав нижче плінтусу, а це теж про безпеку і компетентність, якщо що….

Поделиться:
Загрузка...