Про зустріч Єрмака і Козака в Берліні

241

Результат. Все лишається як було — перемир’я з порушеннями. Але, Єрмак погодився внести зміни у постанову про місцеві вибори прийняту 15 липня.

Тобто Москва таки добивається виконання свого ультиматуму про проведення місцевих виборів синхронно — в ОРДЛО і у всій України.

Новину першим повідомив Казак, потім її підтвердив представник України в Мінську Андрій Костін. І звісно, сказав сакраментальне — про відповідність Мінським угодам.

Наступна серія визнання російської агресії проти України, громадянською війною всередині України.

Перетворення України на Малоросію триває за планом. Під невиразне мукання шанувальників ЗЕ і задоволенний лемент ботів-єрмакодявок.

Гібрид свині і собаки з прізвищем козак за результатами якихось там зрадницьких договорняків з русскім єрмаком каже, що той погодився переголосувати постанову парламенту про проведення місцевих виборів 25 жовтня і внести до неї якісь надиктовані кремлем зміни.
Не те щоб я вірив свиням і собакам, але русскім єрмакам я теж не вірю. От в чім вопріс.
Так що зовсім скоро побачимо.
А, і так… пам’ятаєте як уйо*біщний клоун розказує про необхідність поваги до нашого суверенітету, коли черговий раз його корупціонери шкваряться, а ЄС і США б’ють по попі?
Окупант хоче перенести наші вибори.
Суверенітет? Не чули? Не охіїли?
Нарешті офіційний прес-реліз Банкової щодо перемовин в Берліні у нормандському форматі на рівні радників Президентів.
Якщо коротко — це провал Єрмака, українська делегація повернулася ні з чим!
Запитання: в якій тональності, з якими наслідками для російської сторони обговорювалися постійні обстріли українських позицій, вбивство і поранення наших військових?
Коли нам видадуть російських вбивць для подальшого суду в Україні?
Чи це питання взагалі не розглядалося?!
Лавров трубку підняв?
Коли Зеленський зустрічається з Путіним у рамках Нормандського формату для підписання всеосяжного вічного миру тривалістю у декілька тижнів?
Рік завершився — де план Б?
Може 95 квартал на фронт поїде?
Якщо стріляти бояться — то нехай російські міни знімають.
Красти навчилися — тепер пора вчитися розміновувати.
Команда цинічних аферистів і брехунів!
————
Нарешті осилив половину інтерв’ю Богдана.
Він сказав те, про що деякі знали, багато здогадувалося, але завдяки цьому інтерв’ю — більшість почує вперше.
В чому помилка Богдана і чому виграв Єрмак?
Ми ж розуміємо, що різниці між Зеленським 2019 і Зеленським 2020 жодної і, якби Богдан не програв кулуарну боротьбу, то цього інтерв’ю б не було?
Богдан запускав непідготовлених людей до Зеленського і Зеленський мав сам схвалювати рішення, обираючи між декількох варіантів, чим створював конфлікт, ділив людей на своїх симпатиків і опонентів після кожної наради.
Для нульового за компетенцією Зеленського кожна така нарада була мукою, він дратувався як через необхідність схвалювати рішення, яке він абсолютно не розумів, так і через негативні емоції під час наради.
Те, що це є частиною роботи Президента — він не переймався, бо досі не вийшов з клубно-циркового формату.
Єрмак зробив хитріше, сам став центром схвалення рішень і, фактично, наради у Зеленського перетворилися на рольову гру: жодних конфліктів, рішення відоме зазделегідь. Фактично, недолугого Президента самого підштовхували до єдиного варіанту, далі він його радісно «від себе» оголошував. Оплески, завіса! Єрмак — лутшій!
Те, що завіса одного разу стане гільйотиною — Зеленський передбачити не може, бо для цього треба прочитати бодай одну книгу, окрім абетки…
Більшість людей традиційно не любить владу: зарозумілі, замість турботи про маленького українця — говорять про якісь далекі пусті стратегії, добре їдять і гарно вдягаються, а нічого не знають і не роблять.
Прийшов Зеленський: простий, неотесаний, веселий, який пообіцяв зламати цих чваньків від влади, всім дати все.
І раптом виявляється, що нічого не змінилося, навіть стало гірше, Президент Зеленський обдурив усіх, хто за нього голосував.
Президент Зеленський корупціонер і покриває корупціонерів.
В принципі, люди звикли, що політики, навіть новоспечені, не виконують обіцянки.
Люди знають, що політики — крадуть. Золотими батонами і унітазами більше нікого не здивуєш.
Але все це разом, ще й помножене на повну некомпетентність у часи кризи, коли люди особливо гостро відчувають потребу в сильних лідерах, — таке руйнує віру в будь-які подальші обіцянки. Магія зникає…
І, так, перший і останній козир Зеленського — Мир — теж побитий.
Миру не буде, Єрмак повертається з Берліну з пустими руками. Бо Росії не потрібен мир, Москві потрібна перемога і окупація України.
А що Україні потрібна перемога і розпад Росії заради спокою бодай декількох наступних поколінь українців — Зеленський навіть допускати боїться.
Думаю, звільнення Єрмака — Зеленського вже не врятує.
Поделиться:
Загрузка...