Про Україну без України

111
Ось лише на днях (https://www.facebook.com/johnsmith4enko/posts/2631711903792545), я писав, що українська делегація в ТКГ потрапила в російську пастку.

А тепер те саме слово в слово визнає і представник України в переговорній групі Гармаш . https://www.ukrinform.ua/…/3236277-kreml-hoce-vikinuti…
Насправді я писав, що так буде, ще рік тому. Коли Зе з засланим єрмачком погоджувалися на розводку з «координаційною радою представників Донбасу», я казав: закінчиться гачком для Зеленського.
Тоді Зеленський вважав себе дуже хитрим: «Росія каже: говорітє с прєдставітєлямі Донбасса! Але ось наші переселенці — вони теж представники Донбасу!». Ок, але якщо хочеш перехитрити росіян, то треба було своїх представників Донбасу призначити очолювати свою переговорну групу. А на розвод, де Росія куди б то не було має право призначати «представників ОРДЛО», не погоджуватися взагалі.
Представники Донбасу можуть бути лише з нашої сторони. Крапка. От навпроти них і мав би сидіти представник Росії в контактній групі.
Нині вони з Єрмаком вже визнали за ніким не обраними представниками Росії право представляти наш Донбас. Цим вони вчинили не тільки злочин, але і погіршили переговорні позиції своєї переговорної групи. Росія за це вхопилася і примушує Україну розмовляти з окупаційною адміністрацією, «со своїм народом». А Росія нє прі чом. Путін на заклики Зеленського зустрітися сміється, що «тільки не про Донбасс».
.
Насправді Путін прагне вирішувати долю України з США. А коли вони через пасивність позиції України домовляться, вони разом примусять Зеленського поставити свій підпис.
Ось так «нічого про Україну без України» перетворилося на «про Україну без України». При Зеленському викинули лише одне слово з речення, а як змінився зміст. Але так буває, коли професійного дипломата змінюєш на талановитого піаніста.
Поделиться:
Загрузка...