Про причини збитковості держпідприємств у 2020

136
Причини збитковості держпідприємств у 2020 не завжди є однаковими. Наприклад, авіаційна галузь постраждала, переважно, через коронавірус. Укрзалізниця продовжувала падіння в економічну прірву через нереформованість і корупцію (частково, ймовірно, і тут пандемія вплинула). А ось усе, що стосується енергетики — безумовно, наслідок розграбування її олігархами, котрі банально отримують плату за лояльність їхніх медіа до Янелоха та його команди. Іншими словами, рейтинг Зеленського куплений за ці наші мільярди баксів.
Але до корупції в Україні Бубочка, боронь Боже, жодним чином не причетний. Приблизно, як і Путін у своєму Чекістані
Karl Volokh

Ні, мене продовжує бомбити.
Кожного дня від народних органів правопорядку ми чуємо звіти про розкриття «схем закупівель за завищеними цінами» і притягнення до відповідальності «винних у нанесенні шкоди державі».
А от коли представник влади відкрито заявляє про залучення ТРОШКИ ДОРОЖЧИХ кредитів — всі як в рот води понабирали, ніхто не біжить з обшуками та справами про корупцію і службову недбалість.
А якщо Гетманцев в змові з Урядом і ОП вирішили відмовитись від МВФ на користь дорожчих кредиторів за відкат?
Це ж мільярдні збитки бюджету.
Просто бери порівнюй за якими умовами кредитувалися злочинні попередники, а за якими новиє ліца — і ніяких складних експертиз не треба, щоби вирахувати чому в країні криза.
І як той кричав на стадіоні «скільки вам заносять за «Ротердам?», запитати — «а вам скільки заносять за збільшення відсотків за кредитами?»
Ох відчуваю саджати будемо.
Поделиться:
Загрузка...