Про офіційний візит Зеленського до Італії та Ватикану

1 300

Завершився офіційний візит тимчасово виконуючого обов’язки президента Украини Володимира Зеленського до Італії та Ватикану.

Ну як офіційний. Спочатку жодна італійська телекомпанія цей височайший візит не показувала, а потім виявилося, що в папскій канцелярії наш герой помічений як «той, що просить аудієнції».

Але давайте все по черзі. Спочатку найвеличніший лідер сучасності зустрівся з Президентом Італії Серджіо Маттареллою та Прем’єр-міністром Джузеппе Конте. Звичайні такі протокольні зустрічі, котрі, між іншим, можна вважати беззаперечним дипломатичним успіхом подружжя Зеленських. На цих зустрічах вони жодного разу публічно не оскандалилися і не осоромилися. Напевно непогано завчили сценарій у літаку. На зустрічах Володимиру Зеленському довелося вимовляти незрозумілі для нього слова на кшталт «товарообіг», «інфраструктурні проекти», «бізнес-процеси»,також він в черговий раз запросив інвесторів, а вони в черговий раз промовчали.

Ще найвеличніший уклінно благав Джузеппе Конті, щоби той посприяв закриттю офісів «ДНР» та «ЛНР». Також Зеленський щось промурчав про нацгвардійця Віталія Марківа, котрий знаходиться в італійській в’язниці. На що прем’єр-міністр майже ніяк не відреагував.

Судячи з усього, сценарій аудієнції у Папи Римського Франциска або не був прописаний, або не був вивчений Володимиром Олександровичем. Звичайно, він намагався у Папи просити миру в усьому світі, згадав, що вже два місяці тому у Нормандії хтось пообіцяв повернути українських заручників, але досі цього не зробив. Зеленський ні як не міг згадати хто йому обіцяв це, а Понтифік не став нагадувати.

Натомість Папа Франциск довго думав який би комплімент зробити тимчасово виконуючому обов’язки президента України, щоби той не навів якої-небудь біди на володіння Святого престолу. Страждання Папи зафіксував фотограф Офісу президента та виклав для загального співчуття.

Володимир Бідоносець завзято показував свої руки, та пояснював, що для гри на музичних інструментах вони зовсім не потрібні. Після цього Папа розпорядився не пускати Зеленського до органної зали. Нарешті, мужньо витримавши муркотіння візитера, Понтифік сказав здивовано: «Як ото гарно Ви все кажете про мир. Прям президент миру якісь, угу.» В принципі нам достеменно невідомо, як там насправді Папа назвав Зеленського. Можливо просто «дуче» (Duce), можливо назвав «князем світу», тобто сатаною. В будь-якому випадку міг і котиком назвати, аби нещасний не дуже страждав.

Зеленському спілкування з Понтифіком сподобалось, і він, натхненний, побіг до собору святого Петра, попередньо одягнувши бронежилет, та взявши більше ніж півдюжини охоронців. Бо це Собор Святого Петра, як ні як. Петра Володимир Олександрович ніяк не може не боятися.

До органу Зеленського і тут не підпустили, а охоронці, в свою чергу, не давали підійти до нього людям, бо навіть в Римі кожен може бути агентом Петра.
Ще трохи побродивши по Собору з виразом обличчя: «Ну шо, де тут ваш Бог?» совковий еврей, поклонник золотого тільця, сучасний митар пішов собі звідти.

Підсумовуючи візит, можна стверджувати, що він був досить успішним. Ніхто нашого боягуза за щічку не телепав, явних дурниць він не вчинив, навіть нещасна Лєна одягнула туфлі, а не шльопки. Ну і саме головне: Везувій не прокинувся, а Етна не вибухнула, мабуть такі Папа гарно молився і цей раз обійшлося.

Олександр Дедюхін

P.S.

Польща:
— форма правління — парламентсько-президентська республіка, в якій президент відповідає за зовнішню політику та оборону
— населення — 39 мільйонів осіб
— бюджет на 2020 рік (видатки) — 435,3 мільярдів злотих, що по курсу на сьогодні (6,3) становить — 2,74 трильйона гривень
— видатки на утримання президента — 143,6 мільйонів злотих, що по курсу на сьогодні становить 904 мільйони гривень
https://www.gov.pl/…/projekt-przekazany-do-sejmu-rp-w-grudn…

Україна:
— форма правління — парламентсько-президентська республіка, в якій президент відповідає за зовнішню політику та оборону
— населення — хз, 0,888, приблизно таке ж як в Польщі
— бюджет — 1,18 трильйона гривень
— видатки на утримання президента — 916 мільйонів гривень.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/294-20

Таким чином:
— форма правління і функції президента в Україні і Польщі приблизно одинакові
— населення приблизно одинакове
— бюджет Польщі в 2,5 рази більший
— Польща на утримання президента витрачає менше ніж ми на утримання велосипеда.

Хто зробив себе разом?

Mason Lemberg

@dmitriypaut:
Собор святого Петра за 500 лет не видел такого количества охранников, как у преЗедента мира Зеленскага.

О Вове с Кривого Рога в Ватикане.
Многие спрашивают. Нафига? Зачем бронежилет? И зачем Лена с косынкой?
Отвечаю по очереди. Нафига — а хрен его знает. Зеленский в Канцелярии Папы обозначен как испрашивающий аудиенцию. Так и я могу испрашивать. А не как визит гос деятеля.
Бронежилет зачем. По привычке. Он в нем даже спит. Как советский генерал с орденами на пижаме.
Ну а Лена, ох уж Лена. Не переношу обсуждение мужиками женщин. Но она уже не женщина, а первая леди и лицо страны. Страшноватое лицо, если честно.
Конечно ей бы стилиста и парикмахера нормального. И можно сделать конфетку. Но чету Зеленских вид Лены не волнует. И вообще не жалко. Раз Муж Зеленский везде в бронике ходит, а жена Лена нет!

Oleg Helgiv

Oleg Helgiv:
У нас конечно светское государство и свобода совести по Конституции. Каждый гражданин, как частное лицо, может ездить на аудиенции к любым религиозным лидерам. Хоть к Папе Римскому, хоть к Далай Ламе.

Но хотелось бы узнать о практической пользе, от того что президент Зеленский за казённый счёт курсирует между Иерусалимом и Римом, с государственными визитами. Кроме, как на других посмотреть и себя показать.

Порошенко ездил в Стамбул на Фонар к Вселенскому Патриарху — привез Томос, историческую справедливость, авторитет для страны и уменьшение влияние агрессивной русскомирной РПЦ на умы людей.
А что привез Зеленский из Израиля или Ватикана?
Кроме заверений тамошних руководителей, что он хороший парень и даже президент мира.

Сколько не скажи слово халва — во рту слаще не станет. И сколько не похвали сам себя, что я президент мира — мир не настанет. Для этого надо укреплять страну, армию и повышать цену войны и оккупации для России.
А не шататься по заграницам, как актер по фестивалям лицом торговать, собирая похвалы себя любимого!

«Впервые в истории Украины — президент, правительство и парламент работают одной командой…» Пафосно заявил премьер Гончарук в Раде.

Ох ты ж блин. А результат? Впервые в истории получив страну на подъёме, эта дружная команда за пол года ухайдохала экономику, проипала золотовалютные резервы, залезла в долги на аферах с облигациями, повысила тарифы людям и зарплаты себе, сдает территорию страны оккупанту и сажает своих защитников.

Скандалы накрыли этих единомышленников как лавина и погребли остатки репутации. От проституток до Омана, наши Слуги Народные всех лядвей.
В принципе не понятно, на кого рассчитан этот закос под дурочку. Страну неделю с понедельника штормит от платёжек за газ двойных и пропихивания через Раду рынка земли для спекулянтов.
И тут в пятницу, выходит на трибуну Леша Самокат и заявляет — что мы стали жить ещё лучше, под таким единым руководством. А мы?

Поделиться:
Загрузка...