Про обіцянку виплачувати пенсії ізраїльським громадянам, вихідцям з України

253

До речі, про обіцянку Щелі виплачувати пенсії ізраїльським громадянам, вихідцям з України…

… А чого не канадським громадянам, вихідцям з України? Чого не американським? Чого не італійським українцям, які працювали і платили податки в Україні до того як поїхати на заробітки в Італію чи Португалію?

Так от…
В солідарній пенсійній системі, яка діє на сьогодні в Україні, виплата пенсій залежить від внеску особи в розвиток інститутів держави і економіки держави.

В 1991 році, в момент отримання Незалежності, Україна взяла на себе зобов’язання виплачувати пенсії громадянам, які для держави Україна нічого не зробили, а більшість з того, що вони будували — це неефективна, громіздка система державного управління і дефектні інститути держави, які рухнули відразу ж і такі ж само неефективні економічні суб’єкти, які так само рухнули ж відразу, не будучи взмозі конкурувати в умовах ринку.

Тим не менше, люди які в часи совка це все створювали — це наші люди, від більшості з них не залежали цілі, тому завданнням держави Україна було піклуватися також про них. Але це апеляція тим, що Україна дуже багато отримала в спадок від совка, що совок будував ітд. Ніхрена не отримала. Бо більшість з того, що отримала Україна в спадок від совка — це інституційне і економічне сміття, за яке Украіна тільки пенсіями заплатила 370 000 000 000 (мільярдів) ДОЛАРІВ. Це без соціальних виплат, без знижок на комуналку, без безкоштовного транспорту, без путьовок в санаторії ітд.
Для порівняння: бюджет на 2019 рік — в 10 разів менше.

Але з 1991 року Україна платить не тільки за сумнівної якості економічний спадок, а й, наприклад, соціальні виплати за афганську війну. Які інтереси України були в тій війні? Тобто, ми платимо за чужі бездумні рішення. Але навіть у випадку афганців — ці виплати це елемент опіки держави про громадян.

А громадянам Ізраїлю, які, як правило, народилися в СССР і не зробили для держави Украіна нічого, держава Україна чому має платити? З яких причин? За якими законами здорового глузду чи справедливості?

Це все нагадує окупацію, коли окупант встановлює данину окупованому народу.
Тільки в цій ситуаціі д@біли самі себе окупували, проголосувавши за власні фантазії про велику пенсію. Але отримають цю пенсію не вони, а ізраїльські бабушкі.

Премія Дарвіна. Гран-прі.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...