Про єдиний російський і український народ і єдину російську мову

113
Вже завтра, на 7-му річницю звільнення Слов’янська, Краматорська та інших міст ми почуємо чергову істерику «борців» та «бійців» невидимих фронтів про те як Порошенко не так звільняв ці міста, звільнивши Слов’янськ і Краматорськ здав Донецьк.
.
І байдуже, що в «борців» і «бійців» невидимих фронтів проблема не тільки з правдою і совістю, а й з географією, бо Донецьк на момент звільнення Слов’янська був окупований і терористи відступали територіями, які утримували.
Я ж хотів нагадати, що минулого року одними з поширювачів цієї антидержавної істерії, яка направлена на применшення і дискредитацію перемог України, був пул блогірів Шапітолію, які підхопили кремлівські нарративи, тільки тому що вони вигідні поки що чинній владі.
Але всі ці люди, які вже завтра будуть відігравати розпач, розчарування і за рублі розпливатися прокляттями в бік Порошенка, чомусь так і не прокоментували заяви теперішного Главкома, сказані в 2014 році в Горлівці.
А тоді, коли українська армія боролась за звільнення українських міст, коли гинули Герої, теперішній Головком радувався захопленому терористами танку і розказував про єдиний російський і український народ і єдину російську мову.
І всім цим «праведним людям», цим «борцям» і «бійцям» чомусь на це пофіг.
Але ж причина того, що сьогодні ми здаємо міста і села і відступаємо саме в тому, що було озвучено в тому інтерв’ю бойовикам в далекому 2014.
Причина в тому, що Головком є зрадником.
Mason Lemberg

Чехія виставила рахунок Росії за підрив складів з боєприпасами у Врбетіце.
Заступник міністра закордонних справ Чехії Мартін Смолек вручив російському послу в Чехії дипломатичну ноту, в якій міститься вимога повністю відшкодувати збиток, заподіяний вибухом, що влада оцінила у 650 млн крон (приблизно 25,5 млн євро).
Ось так діють нормальні уряди країн, що себе поважають.
.
А от зелений імпотент не тільки не виставив Росії рахунок за агресію проти наших катерів у Чорному морі, а і радісно похизувався, як допоміг уникнути відповідальності російським убивцям із «вагнера». Готовим завдяки попередній владі вироком на нашу користь від Міжнародного трибуналу по морському праву Путін підтер зад і зараз вільно блокує наші порти у Маріуполі і Бердянську, а імпотент у вдячність виключає путінського холуя і свого дружка Кіркорова зі списку санкцій.
.
Зелена пліснява це однозначні вороги. Вони мають сидіти строки замість тих вбивць, яких випустив покидьок. А всі подільники і дотичні до цього злочинного угрупування мають піти під суд і отримати заборони на 30 років обіймати будь-які посади вище двірника в Україні.
Поделиться:
Загрузка...