Президент, який хизується тим, що переночував на фронті…

129
И тут я завис! Действительно… Я не шучу и не стебусь сейчас! Я действительно не знаю, что сказать после таких слов (прости Господи) президента и (ещё сильней прости Господи) Верховного Главнокомандующего…

«Щоб зрозуміти все, що відбувається, треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними, треба з людьми їсти, жити, скажу відверто – іноді випити, щоб зовсім було все відверто. Я, в принципі, так і роблю. ну, і можна переночувати також». (с)
Господи… Вот скажи, за что ты на нашу голову прислал эту ЗЕленую напасть? За что???
Объясните кто нибудь этому недоумку, рояльному мать его виртуозу, что НА ВОЙНЕ ВОДКА… еб@нная блядь водка (коньяк, виски, вино, рево, самогон, пиво…) и СМЕРТЬ, ходят за руку! Они две НЕРАЗЛУЧНЫЕ ПОДРУГИ!!! И любым способом стимулировать употребление спиртных напитков в армии, это …. ПРЕСТУПЛЕНИЕ!
Господи! ЗА ЧТО?
Президент, який хизується тим, що переночував на фронті…
Коли інші воюють і ночують там під кулями щодня. А ще інші, коли приїжджають в гості, не тягнуть з собою ескорт, кортежі, фотографів і відеоператорів. І не роблять потішних фото, щоб не видати позиції, коли вони справді на передовій.
Президент, який закликає військових випивати алкоголь на передовій.
Президент, який під час поїздки на фронт просторікує про поганих і хороших януковичів, забуваючи, що саме Янукович звернувся до Путіна з проханням ввести російські війська і знищити Україну!
І Президент, який досі не звільнив своє корумповане оточення, а навпаки йому потурає
Поделиться:
Загрузка...