ПРЕЗИДЕНТ ВІТАЄ ВОЯКІВ

135
Зайшов в інтернет аби привітати збройників з їхнім професійним святом – а там вітання Зеленського.

Ну от чому воно так? Ну де ми так нагрішили? Просто оцініть глибину лицемірства і цинізму!
Особа, яка чотири рази підряд ухилилася від мобілізації в часи коли питання виживання країни висіло на волосині – вітає чинних і колишній військовослужбовців Збройних сил. «Кожен з нас може жити своїм звичним життям… завдяки тим чоловікам і жінкам, які захищають нашу державу у Збройних силах». Серйозно? То чому ж він не згадає про сержанта Журавля, покинутого помирати аби не псувати «велике перемир’я»? Чому ж він не пригадає як його фракція заблокувала створення слідчої комісії по справі «вагнерівців» — операції, яка (вже очевидно) була провалена навмисно, знову таки аби не псувати «велике перемир’я». Перемир’я, яке вже зараз тріщить по швах.
«Включив би до кола тих, кого вітають у цей день, також військових кореспондентів і наших волонтерів» — заявляє преЗЕдент. Ти ба як цікаво?! Це тому журналісти які творили «АрміюФМ», з неї нині уходять, бо умови роботи оцінюють як нестерпні і як ознаки цензури? Це тому волонтера Юрія Бірюкова, який привів у 2014-му команду волонтерів в МО, аби міняти системи харчування та забезпечення — продовжують вивалювати у лайні? Це тому до нього вломилися з обшуком? Це тому Діана Петреня та інші волонтери, які тоді працювали у «волонтерському десанті в МО» зараз криком кричать, що те що вони робили – свідомо руйнують?
Це чорт забирай тому, учасника прориву з Південного мішка і оборони ДАП генерала Марченка, чий відділ власне організував забезпечення ЗСУ амуніцією, формою, взуттям, сухпаями у вакуумних пакетах, тощо, спершу запхали до КПЗ (а не до військової гауптвахти – генерала!!), а тепер вивалюють в багні байками про «хату записану на співмешканку» (оцініть глибину глибин)? Це тому його і його офіцерів другий рік мучають справою «прострілених бронежилетів» з якої посміялася вже вся експертна спільнота?
«Маємо приділяти ще більше, набагато більше уваги розвитку наших Збройних сил, всієї системи оборони держави й… Маємо вкладати в це суттєві кошти» — пише преЗЕдент. Та що ви кажете? І як із цим твердженням пов’язано те, що ще у 2019 р. зупинено будівництво сховищ для боєприпасів за стандартами НАТО, на які був виділений конфіскований у Януковича мільярд? Це спеціально – аби росіянам склади підривати було зручніше?
Як розуміти, що від 2019 р. на нову систему харчування запущену в части президента Порошенка не переведено ЖОДНОЇ військової частини, а Генштаб нині зі шкіри пнеться намагаючись повернути систему стару – з підприємцями на всіх рівнях? Як розуміти такі заяви на тлі проваленого Державного оборонного заказу? Заяв керівництва заводу «Арсенал» що з Нового року завод працюватиме день на тиждень? Того що з частин ППО слідаки з ДБР зняли прилади, чим вирубили боєздатність частин – а командир побоявся заперечити?
Нарешті, як розуміти той факт, що командувач Збройних сил нині – генерал Хомчак, єдиною військовою заслугою якого є катастрофа під Іловайськом? Я розуміти що начальником Генштабу після трударя Муженка призначений генерал Корнійчук який ВЗАГАЛІ не брав участі в АТО/ООС? Я радив би преЗЕденту визначитися, або «Стільки наших захисників віддали свої життя, щоб Україна вистояла, що жоден з нас тепер не має права допускати халатності, як раніше», або «просто перестати стріляти». Разом – не поєднується.
Христос казав: «Судіть їх по справах їхніх». Нинішня влада говорить до біса гарненьких слів про патріотизм та відданість. Але справи свідчать – більш промосковської влади в Україні не було з часів Януковича. Хоча по лицемірству і дволичності зелені ригів давно перебільшили. Риги принаймні не корчили з себе патріотів. Як ці.
Що після цього всього хочеться побажати збройникам? Козаки й козачки, я вітаю вас з вашим святом – Днем збройних сил. І славним нашим козакам я бажаю — гетьмана. А не преЗЕдента.
Майже непомітно пройшла новина про те, що цього року вже не буде обміну полоненими.
І дуже шкода що непомітно
І взагалі дуже шкода, що ця тема стала непомітною
Кудись зникла ціла каста плачущих повій під Банковою, які спекулювали цією темою.
Двічі чи тричі цього року банкова анонсувала обміни, всі ці «обміни» тихенько згортались, інформація про фейли замовчувалась і всім так нормально.
Правда ж, «правдоруби» ви наші рубльові?
Але то тема іншої розмови
В даному випадку я про те, що після останнього обміну в форматі «всіх на всіх», в якому тимчасовий клоун відпустив беркутівців, терористів, ката терезу і інших скотів, а отримав вату і таксистів (можливо декількох нормальних людей, не заперечую, але в цілому «обмін» був по-суті відпусканням скотів)…. після обміну «всіх на всіх» у полоні залишилось декілька сотень українців, в першу чергу військових, деякі з яких сидять на підвалах ще з 2014 року.
І наш чарівний відпускач сотень беркутівців за 1 розвідника чомусь про них забув.
І вже рік пройшов з моменту «прориву нормандського формату» і за рік в питанні звільнення українських полонених жодних змін
Після відпущення скотів, схоже, ця тема просто стала не цікава хйлу.
То ж нагадаю, що за 5 років правління Порошенка з полону було звільнено 3270 українців, а в тюрмі залишалися ті, кому не місце на волі.
А останні роки його каденції йшли активні перемовини про миротворців під егідою ООН, що б дало змогу завершити війну і звільнити окуповані території.
А що зробив твій клоун, «патріоте»? Крім того що здає позиції, залишає поранених помирати на полі бою, а про завершення війни і говорити не хочеться, бо тут мова йде лише про капітуляцію
Ти ж розумієш, що кров і страждання полонених, яких зараз катує відпущена клоуном «тереза», тепер і на твоїх руках?
Зеленський сьогодні в своїй промові знов збрехав, він сказав, що на Донбасі вже місяць немає бойових втрат серед українських військових.
Це брехня! Минулого тижня від снайперського вогню загинув боєць бригади імені Чорних Запорожців.
Ще він сказав, що сьогодні 133 день як діє перемир’я, це теж брехня!
На кого це розраховано? Чому влада замовчує призвища героїв які загинули за нашу державу! Це ганьба.
Я думаю, це роблять, щоб не дратувати Путіна, щоб показати, що вони можуть домовитись! Але це хиба, ворога треба знищувати та нарощувати обороноздатність, тільки так ми зможемо вистояти та перемогти!

Поделиться:
Загрузка...