Президент України дозволяє говорити замість себе президентові ворожої країни

985

Минулотижневий брифінг Володимира Зеленського щодо загибелі чотирьох українських військових викликає багато запитань, відповідати на які, схоже, ніхто не збирається.

Якщо ситуація настільки серйозна, що довелося скликати негайну нараду військових та силовиків, то чому не було звернення щодо скликання Радбезу ООН? Замість того президент Зеленський подзвонив Володимиру Путіну і довго вислуховував від нього про те, що це, виявляється, українські військові мають припинити обстріли «мирних міст» окупованого Донбасу.

Якщо розмова з президентом Росії поставила всі крапки над «ї», то чому Зеленський повідомив, що готовий негайно повернутися з поїздки до Туреччини «в разі чого»? Та і взагалі, чому президент України звертається до лідера країни-агресора з проханням «вплинути на ту сторону»? Хіба Зеленський не згоден, що на сході України триває російсько-українська війна, що засвідчено не тільки в постанові Верховної Ради України, але й міжнародних резолюціях? Таких, наприклад, як резолюція Європарламенту від 2016 року про захист прав на окупованих територіях України, в якій і Крим, і Севастополь, і окремі райони Донецької та Луганської областей визнані окупованими Російською Федерацією.

Поделиться:
Загрузка...