Президент Литвы посоветовал Зеленскому не делать уступок в ущерб Украине

166

Президент Литвы Гитанас Науседа посоветовал Зеленскому во время встречи в «нормандском формате» не делать уступок в ущерб Украине.

Кто-то мог представить себе в течение предыдущих пяти лет, что в мировой прессе нашего президента будут называть Моникой, западные дипломаты утверждать, что он «готов лизать задницу Трампу», а европейские лидеры дарить ему велики и умолять не сдавать Украину Путину?

Дорогого на этом фоне стОят слова последнего о том, что Зеленский может стать «мужественным и честным политиком». Я б от такой похвалы застрелился, но у Володи от неё порхают бабочки в животе, а привыкший к роялю орган мысленно играет «Танец с саблями» Хачатуряна. И если вам кажется, что надо что-то менять в этой жизни, то вам не кажется.

Helgi Sharp

Витрати на утримання Зеленського за 5 місяців його презедентства склали 354 мільйони гривень, що на 27 мільйонів гривень більше ніж витрати на утримання президента за перших 5 місяців 2019 року.

Дорогий велосипед, курча

Інфа з офсайту держказначейства

Mason Lemberg

Україна піде за «формулою Штайнмаєра»?
Кремль вже підготував документи.

Те, що Кремль готує капітуляційні умови для України вже не викликає сумнівів. Ще на минулому тижні кілька джерел повідомляли, що у Путіна вже є готовий документ, який має підписати Зеленський 9 грудня.

Зокрема документ передбачає:
— амністія бойовикам;
— особливий статус (федералізація) закріплений в Конституції;
— можливість для ОРДЛО мати зовнішні зносини з Росією;
— контроль над кордоном лише після виборів на Донбасі;

Проте, ще однією пасткою для України є пункт про «ПРЕДСТАВНИЦТВО ДОНБАСУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ».
По суті цей можливий пункт означає, що згодом бойовики посядуть свої місця у Верховній Раді.

Підтвердженням найбільших побоювань є сьогоднішня заява заступника міністра закордонних справ РФ Глушка. Він заявив, «що ключовою умовою успіху нормандського формату є прийняття українською стороною «формули Штайнмаєра».

Я більше ніж переконаний, що вже сьогодні теперішня влада готова підписати будь-який з цих документів. Адже, для них немає поняття української та європейської України, так само як і немає поняття ПЕРЕМОГИ. Мир на умовах Росії цілком влаштує Зеленського. Головне щоб перестали стріляти.

Паралельно, влада разом з Кремлем намагається підсадити Україну знову на газову голку Путіна. Міністр енергетики Оржель вже браворно кричить про «дешевий газ» з Росії та популяризує прямі поставки з РФ, від яких Україна відмовилась 4 роки назад.

Об‘єднуючи всі ризики пов‘язані з 9 грудням, «формулою Штайнмаєра», газовим зашморгом та іншими поступками від влади, Україна опиниться в повній експансії Росії. Гірше того, це буде не повернення до часів режиму Януковича. Маючи бойовиків по всій країні, змінену Конституцію з особиливим статусом та газовий зашморг, Україну намагаються знищити зсередини.

Наразі країна міцно стала на коліщата кремлівського сценарію, в якому 9 грудня має стати апогеєм московського фарсу.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...