Президент дає відповідь РОСІЙСЬКОЮ мовою

110
Цікаво, в якій країні президент буде давати відповіді мовою держави-агресора.
У Франції? У Німеччині? Чи може в тій же Росії.
Ні…у нас знов меншовартість та малоросійство. Гидко.
А щодо іншого, Зеленський просто поплив на питаннях про Коломойського, поплив на питанні оліграхів. На відповідях по закінченню епохи бідності.
Відверто, пресконференція НІ ПРО ЩО!
Розмиті відповіді, брехливі обіцянки і просто хамство, якщо найвеличнішому щось не подобається.

Андрій Смолій

А если серьёзно! Если без иронии. То эта самая слабая пресс-конференция Зеленского из тех, что были.
✅ Первая, ну та, которая рекордная, прошла на хайпе. Новый президент, новые веяния. Все слушают с открытым ртом. Ведь можно обещать всем и всё.
✅ Вторая, ну та, про мастеров спорта, уже тяжелее. Но ещё гибкость в мыслях оставалась.
✅ Сегодняшняя, третья с полусамолетами, сплошное шопопало. Пока шёл заученный текст (самолёты и лепесточки), Зеленского ещё можно было слушать. Порой недоумевая от услышанного, но тем не менее. А вот потом… Генератор случайных слов! Оно и понятно. Вагон собственного антирейтинга всё больше и всё тяжелей…
Наш журналіст Yevheniy Kuzmenko хотів поставити питання президенту, чому за 8 місяців нема жодних результатів по розслідуванню провалу спецоперації по захопленню терористів-вагнерівців? Чому нема відповіді від правоохоронців — чи брехали високопосадовці коли казали, що спецоперації не було чи казали правду? І коли правоохоронні органи дадуть висновки по справі, де я виступаю свідком — по витоку інформації про спецоперацію? Мені здається, що після 7 провалених у 2020-му році операцій ГУР МО, внаслідок яких є навіть загиблі люди, та значна кількість затриманих, Верховний Головнокомандувач мав би висловити свою оцінку зволіканню з розлідуванням з боку Генпрокуратури та ДБР. Це ж не проблема болгарських журналістів, це ж наша проблема. Але змоги задати питання ми не отримали.
Президент дає прес-конференції раз на рік, при тому два роки поспіль не надає можливості поставити йому запитання від Цензор.Нет. Обмежувати час спілкування має право політик, який регулярно відповідає на питання преси, але президент Зеленський цього не робить. Створювати собі масовку за рахунок журналістів — принизливо. Якщо треба просто багато людей с плакатами, щоб сиділи три години, то як продюсер Зеленський може просто найняти необхідну кількість статистів.
Наступного разу журналісти Цензор.Нет будуть акредитовуватись на прес-конференції президента лише при гарантіях від прес-служби про можливість задати питання президенту.

Поделиться:
Загрузка...