Православний хадж у Києві

2 296
Що робить мінімально здравомисляча людина (тобто я), коли бачить фото із величезного – за деякими оцінками до 300 тисяч – православного хаджу у Києві? Звичайно, скасовує всі заплановані поїздки через центр міста. А у час, який вивільнився від роботи, згадує пароль до helsi та шукає вікно для найближчої вакцинації.
.
Відомо, що на росії поширення «дельти» перейшло у неконтрольоване піке. І що його поява в Україні була лише питання часу. Ну от, час настав.
Пам’ятаєте весняні діаграми захворілих і померлих? Як ви гадаєте, коли ми побачимо ті самі цифри на тих же екранах? Тільки цього разу я б хотіла спостерігати за процесом по той бік палати, не зі сторони рентгенів і крапельниць.
.
Дуже рада, що встигли провакцинуватися батьки, хай поки що однією дозою. Нічого, може пару тижнів є у запасі, встигнуть і другу з божою поміччю. До речі, три спеціалісти, які знають їхню історію і те, як вони хворіли, однозначно і незалежно одне від одного сказали: бігом на укол, негайно.
Хто б іще порадив, чим вколотися, щоб не чути, не бачити, не брати до серця і не реагувати.
Київ, затоптаний і паралізований «п’ятою колоною». Сотні автобусів на під’їзних дорогах. Тисячі «акаючих» і квакаючих «батюшок» і «вірян», які вже не завдають собі клопоту шифруватися. «Скааажтє, кааак прааить на мааалєбнь?» на нашій Інститутській і Грушевського, під поглядами Небесної Сотні.
Нахабний, демонстративний розстріл українського командного пункту важкою артилерією за багато кілометрів від лінії розмежування. І не менш нахабна, відкрита демонстрація «гібридної» агентури у серці України.
.
Так, ніби питають – ну і що? Що ви нам зробите? Вони знають, що не отримають відповіді, ні симетричної, ні асиметричної, ніякої. Що вище керівництво держави у нас чорті де, чи то у запої, чи то на морі. Що народ у більшості своїй стоїть і чухає потилицю – як же воно отаке получилося, га?
.
Ще кілька місяців тому я хотіла накупити собі різних футболок із написом «А я ж казала». Добре, що не купила. Я зараз ті самі гроші на щось інше витрачу. Можливо, попкорну накуплю, так щоб наїстися до блювоти. Або кращі дівчатам перекину, які сухі борщі хлопцям пакують. І ще трошки Справі Громад на бензопили для фронту.
.
Стадо в центрі столиці — це не про віру. І не про релігію.
Стадо в центрі столиці — це про поведінку окупанта, завойовника.
Про організовану, свідому, цілеспрямовану, публічну демонстрацію завоювання, покорення країни.
«Ми вивели на центральні вулиці вашої країни ваших яничар, які нам слугують, руками яких ми будемо знищувати вашу державу і ваших дітей»
Ось це той меседж, який доносять стуки копит стада.
Влада країни, яка цьому сприяє є владою колаборантів.
Як би вони про себе не думали, чим би вони себе не виправдовували.
Поделиться:
Загрузка...