Повзуча окупація «русского міра» в Україні

104
Догрались. Додивились «в очі Путіну». Дотолерувались.

Окружний адмінсуд Києва за позовом Портнова заборонив КМДА відзначати річниці днів народжень українських Герої та історичних постатей. Сюди потрапили Улас Самчук, Юрій Липа, Володимир Кубійович та інші. До заборони також підпадає відзначення дат та ювілеїв полковників УПА Василя Левковича, Василя Сидора, Василя Галаси.
Кілька днів назад за позовом Портнова також заборонили вивчати історію Революції Гідності у шкільній програмі.
Влада Зеленського разом з поплічниками Януковича, що вилізли з усіх щілин продовжують вбивати все українське та топтатись по нашій історії та гідності, по наших Героях та нашій мові.
Відбувається не просто реванш. Це повзуча окупація «русского міра» в Україні. І хто ії не помічає — або сліпий, або просто не розуміє, що все кроки що ведуть до втрати суб‘єктності та державності.
P.S.
Ота професорка, яка прикидається жертвою «языковых и национальных притеснений» — чергова кремлівська спецоперація.
І страшна вона своїм впливом на малоросійський менталітет чималої частини населення, яке біжить голосувати за українофобів бужанських, дубінських, богуцьких, ім’я їм легіон.
Зверніть увагу як продумано підібрано зовнішність провокатора — ну хіба може вона бути небезпечною, ображена природою та злими українцями?
Але уявіть її в натовпі таких як вона десь в Донецьку, перед україномовною людиною — не сумнівайтесь, беззахисність та толерантність одразу зникнуть, і вилізе назовні шовіністичний звір «великороса».
От в цьому різниця, яка лежить на поверхні, і яку намагаються приховати пропагандою — вони не «боряться за рівність російської мови» (яку ніколи не притісняли, це неможливо), вони хочуть продовжувати знищувати українську.
Поделиться:
Загрузка...