Потужний удар по інформаційному простору України

81

Спочатку вони відімкнули українські канали у супутнику по всій Україні, позбавивши українського телебачення всі окуповані території, та й всі східні області теж, бо всюди, переважно, супутникові тарілки.

Потім намагаються позбавити Прямий фм частот, а проти каналу проводять слідчі дії.

Тепер вони позбавили державного фінансування єдиний кримсько-татарський канал АТР, який і так виживав в умовах гібридної війни.

Друзі, я вам кажу, це новий виток агресії проти України. Ворог вже в середині і готує підґрунтя для окупації.

Нагадаю, що будь яка військова кампанія починається з інформаційно-психологічних операцій та намагань завоювання інформаційного простору на користь нападника.

Дії нової влади — потужний удар по інформаційному простору України і єдиним отримувачем вигоди тут є Росія.

Myroslav Hai

ЗДАЧА НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ.

Кримсько-татарський телеканал ATR на межі закриття. Держава заблокувала фінансування телеканалу з держбюджету, не зважаючи на те, що в кошторисі закладено 50 мільйонів гривень.

Станом на сьогодні з телеканалу звільнені майжі всі працівники, а мовлення практично не ведеться.
Кримські татари на окупованому півострові та українці по всій країні більле не мають можливості дивитися телеканал. Ефір ведеться у формі порожньої картинки.

Це однозначно ще одне «досягнення» команди Зеленського. Спочатку знищили українське іномовлення UA TV, тепер фактично знищується кримсько-татарський канал.
Зате російські працюють на повну потужність. Здача національних інтересів виглядає саме так…

Андрій Смолій

Інформаційна політика держави практично ліквідована.

Місяць назад буде згорнуто іномовлення. А вже 6 лютого Нацрада анулювала закордонні супутникові ліцензії телеканалу UA TV. Дороги назад немає. Іномовник більше не зможе транслюватися на Євразію, Австралію, Північну Америку та Близький Схід.

А вже сьогодні практично знищений кримсько-та арський канал ATR, який транслювався на окупований Крим. Аналогічно на межі зупинки трансляція радіо кримсько-татарського радіо Maydan, яке також доносило інформацію до жителів півостарова.

Замість цього всього з 1 березня влада запускає РОСІЙСЬКОМОВНИЙ розважальний канал для окупований територій. Іномовлення нам не потрібно. Кримсько-татарські ЗМІ також. Так само, як владі не потірібно Україна, перемога над агресором, боротьба в інформаціному напрямку.

Україна майже програла інформаційну війну. Все що було зроблено — майже знищено. Мені, як і мільйонам громадян до болю важко це бачити…
Оці закреслені логотипи — символ практично знищених ЗМІ та інформполітики воюючої держави…

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...