Потерпілий: Офіс президента блокує оприлюднення петиції про відкликання Зеленським заяви на Федину та Звіробій

165
Волонтер Мирослав Гай заявив, що у Офісі президента блокують реєстрацію петиції з вимогою відкликати заяву проти народного депутата Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив волонтер та автор петиції Мирослав Гай.

«Друзі, хочу довести до Вас чергову ганебну ситуацію з офісом президента. Я не хотів про це писати, але змушений. З минулої суботи я подав тричі одну і ту саму петицію на сайт президента. Вимога до президента України Зеленського відкликати його особисту заяву на Софію Федину та Марусю Звіробій у правоохоронні органи і припинити переслідування патріотів», – написав Гай.

За його словами, термін розгляду технічною підтримкою петиції – 2 дні. Проте за тиждень ця петиція так і не була оприлюднена.

«Я вважаю ганебним, що президент і його офіс так бояться теми переслідування двох українських сміливих дівчат і блокує петицію на сайті. Ця справа могла б кинути тінь на репутацію Зеленського, якби така репутація була», – зазначає Гай.

Він додав текст петиції:

» Президенту України
Володимиру Зеленському

Продовження кримінального провадження проти Софії Федини та Марусі Звіробій завдає шкоди міжнародному іміджу України і не з кращої сторони виставляє Вас як Президента і громадянина, який вважає себе потерпілим від критичних заяв народного депутата і волонтера.
Замість боротьби з реальними злочинцями Державне бюро розслідувань виконує невластиві йому функції апарату репресій та переслідування опозиції.
Закликаємо Вас відкликати Вашу заяву як потерпілого і публічно визнати помилковість кримінального переслідування Софії Федини та Марусі Звіробій.
Українських жінок не треба боятися – їх треба любити!»

Поделиться:
Загрузка...