Поржалі називається

160
Тоді це мало хто усвідомив — але з підпалу будинку Гонтаревої кримінальні засоби «рєшать дєла» стали невід’ємною складовою державної системи клоунократії.

А коли ця ганебна подія була обіграна кварталівськими йуморістами і півкраїни угорало від дибільного «горіла хата», система тільки закріпилася, бо переконалась, що з цим населенням можна безкарно робити багато чого.
В тому числі з тими, хто немало зробив для її становлення, від «антикорупціонерів» та «розслідувачів» до колишніх підручних «Зєкоманди» — реванш теж пожирає своїх творців.
Тому нема чому дивуватися спаленим будинкам та машинам, це та розплата, про яку так довго говорили ̶б̶о̶л̶ь̶ш̶е̶в̶і̶к̶і̶ порохоботи, і то лі єщє будєт, це дрібниці на фоні тотальної деградації.
Ідіотський сміх вже відбився населенню зупинкою реформ (що там «офіс простих рішень», до речі, вирує?), пограбуванням бюджету, повереннням ригівських схем та кадрів, поліцейщіною та падінням економіки тощо.
Поржалі називається, але далі буде.
Верхнее фото — дом Шабунина, который подожгли пару недель тому.
Нижнее — рабочая машина Схем, которую сожгли ночью.
Репресії та переслідування вже в повній мірі повернулись в Україну.
Вночі спалили автомобіль програми «Схеми». Саме той, на якому знімали резонансні сюжети про теперішню владу.
Подія сталася о першій ночі, люди чули «хлопок» після чого машина вигоріла вщент.
За цим авто постійно вели спостереження УДОшники (охорона Зеленського), а також всі дані про водія та автомобілі (адреси, персональні дані водія) були оприлюднені Портновим ще 2019 році.
Пане Зеленський, це ви нас так повертаєте в дрімуче совкове минуле? Чи ваша влада так наслідує білоруського диктатора Лукашенка? Спочатку у журналіста «Схем» Михайла Ткача знайдена «прослушка», тепер спалена машина, що далі, будуть зникнення журналістів чи заходи щоб закрити їм рота? Куди ви нас повертаєте?
Поделиться:
Загрузка...