Полковник з Британії Ґлен Ґрант: Україна крок за кроком дає Путіну те, що він хоче. Це політика дурдому

1 070
Плановану інспекцію українських позицій поблизу Горлівки російсько-терористичними силами не можна вважати компромісним кроком чи засобом примирення, адже у відповідь офіцери ЗСУ не зможуть в точно такому ж порядку оглянути передні рубежі противника

Про це полковник британської армії у відставці, ексрадник міністра оборони України Ґлен Ґрант заявив в етері програми «Студія Захід» з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

«Якщо ти чимось поступаєшся і не отримуєш щось навзаєм, то цене компроміс», — зазначив полковник.

Натомість, на думку Ґранта, «Україна крок за кроком дає Путіну те, що він хоче».

«А яким буде наступний крок? Повна демілітаризація Україною лінії фронту зі свого боку? Я не знаю, що в голові у президента, але зрозуміло, що далі продовжуються помилки і відбувається здача, здача, здача і нічого взамін. Це політика дурдому», — наголосив військовий.

«Ви не можете вести переговори про курей, скажімо, із лисом чи ведмедем. Вони не мають розуміння переговорів. І це стало зрозумілим після Дебальцевого чи Іловайська. Або візьмем і теперішнє перемир’я. Скільки перемирь ви мали до того? Тисячі? І жодне з перемирь не зупинило війни. Вони (перемир’я — ред.) не мають на меті зупинити війну, вони лише дають політичну перевагу Путіну. І це продовжуватиметься, допоки українці не скажуть: «Стоп!», — пояснив свою точку зору Ґлен Ґрант.

Поделиться:
Загрузка...