Поки країна мовчить

1 070
Не знаю що ще має статись щоб держава, суспільство та всі інституції почали реагувати на відвертий колабораціонізм та сепаратизм.

Всі вже бачили, читали про так звану «письменницю» і «викладачку» Євгенію Більченко. Чому у лапках? Тому що не можуть працювати в сфері освіти такі особи. Не може навчати дітей/студентів людина, яка ненавидить країну в якій працює та в якій заробляє гроші. Не можна НЕ реагувати та толерувати осіб, які на 7 році війни катаються до агресора, бігають по кремлівських федеральних каналах Путіна та їздять в ДНР, до вбивць наших військових. Осіб, які називають нашу мову напухлою та гнилою. Не можна закривати очі на те, що такі є серед нас і вони кожного дня паразитують в Україні, яка і так задихається від агресії реальної та інформаційної.
Сьогодні вона отримала чергове «звання» з РФ від «Мєждународнава саюза паетав» в Санкт-Петербурзі і прямо похизувалась в соцмережах. І на все це тиша. Ця особа досі не звільнена, правоохоронці мовчать. Все нормально. Мабуть так і треба при владі Зеленського? Мабуть влада далі буде толерувати відвертих сепартюг, які розповідають про те що Україна «колонія Америки»?
Ви помітили який шалений настиск всіх цих «блогерів», «курсантів у формі», всіляких більченків та портнових? Це загальна атмосфера реваншу і безнакарності.
Поки країна мовчить, вони вже на повну потужність знищують пам‘ять про наших Героів та розвертають країну назад під Кремль.
Дурні з Офісу таки завели на 46го Президента США Байдена та 5го Президента України Порошенка два кримінальні провадження, за втручання у діяльність прокурора Шокіна.
Це такий маргінез, містячковість, недалекоглядність та абсурд, що можна зробити висновок — стирчать вуха росіян.
Бо їм притаманні безглузді методи дискредитації, дезінформації, дестабілізації, тощо, зокрема безперспективними судовими процесами.
Дивимося, за чиєю заявою зареєстрували кримінальне провадження — за заявою випускника Академії Безпеки РФ, Агента спецслужб РФ за визначенням Держдепу США, депутата Верховної Ради України Андрія (Леонідовича) Деркача.
При Зеленському полковники і генерали СБУ замовляють один одного, вирішуючи комерційні питання, а тим часом російська агентура, стряхуючи пилюки з піджаків після гучних заяв, продовжує свою діяльність в Україні.
Деркачі, Єрмаки, Татарови, Бабікови рясно квітнуть при Зеленському.
Медвєдчук, кум Путіна, з маргінального проросійського політика перетворюється на маргінального проросійського політика з розширеними можливостями і повноваженнями.
І все це через особисту толерантність до Росії Президента Зеленського, який в публічній риториці ледь-ледь навчився проговорювати слово агресія, але тим часом мовчить про загиблих і поранених на фронті та продає ліцензію на власне комедійне шоу країні терористу номер 1, яка вбиває сотні тисяч людей по всьому світу, труїть бойовими речовинами громадян інших держав, вбиває опозицію та особисто докладає державних зусиль для анексії території його, президента, дому та убивства майже 14000 співвітчизників.
Ось таке довге речення.
Призирство, лють і холоднокровний спокій у мене до цієї влади. Їм недовго залишилося і ці мародери погано завершать.
Принято клясть нашу пятую колонну, но я рад, что она у нас именно такая.
Что интересы РФ у нас представляет Мертветчук с его лицом упыря, харизмой мокрицы, происхождением от полицая и биографией второго прокурора Стуса.
Что на острие борьбы с фашистской хунтой у нас Бильченко, Монтян да Кива, а в зале славы — Кауров, Фролов да прочие Бузины, люди столь же умные, сколь и красивые.
Что с внешним управлением воюет Дубинский, чья мама любит буквально все, и в устах которого слова про собачий рот звучат проекцией.
Что чудовищное бабло было влито в Шария и перелито им в модные кофточки — а сейчас он даже партию из маминых дурачков, собранную под личный бренд, удержать от распада не может.
Это хо-ро-шо.
Хорошо, что лицо врага именно такое — кривозубое, мохнатое и обрыганное.
Так и должно быть.

Євгенія Більченко

Поделиться:
Загрузка...