Події прискорюються

1 961

РФ за останній місяць зробила стрибок в напрямку катастрофи і ніхто за порєбріком не знає, як її відвернути.

Військовий розгром у Сирії від Ердогана, що на весь світ показав технологічну відсталість російської зброї, виявився незначущою дрібницею на фоні повного нафтового розгрому від саудитів.

Насправді це лише формально, що РФ погодилася скоротити видобуток в 2 рази більше за саудитів. Реально, саме саудити за результатами зустрічі G20 призначені слідкувати за дотриманням умов переговорів в ОПЕК++, в тому числі і власним видобутком. Тобто саудити можуть взагалі нічого не знижувати.
Це розгром і безумовна капітуляція Росії.

І тому переможець безжально рве частку переможеного далі. Днями Саудівська Аравія оголосила про ще більші знижки, а також пропозицію всім купити її нафту з відстрочкою оплати на 90 днів.

В результаті, вже зараз російська Юралс торгується за ціною нижче собівартості. Росія більше не отримує прибутку від головного свого товару.

Ідейно Путін банкрот. Його ідея «Енергетичної Наддержави» розгромлена з ганьбою. Інтеграційний проект на пострадянському просторі — Митний Союз — вже навіть ніхто не згадує. Непереможність його військового, дипломатичного, економічного генію — помножена на нуль спочатку в Мінську Порошенком, потім у Сирії Ердоганом, зараз у ОПЕК принцом Салманом. Всередині держави Путін — нелегітимний узурпатор, чия потуга провести Конституційну реформу захлинулася в апаратній боротьбі.

Фактично Путін зараз тримається лише на лояльності найближчого оточення, для якого він — гарантія можливості красти. На цьому може існувати перша особа, і то, доки є приток нафтових грошей, але держава так існувати не може.

Але події прискорюються і в Україні.
Дії п’ятої колони Росії і вовиних нових облич очевидні. Олігархічне МММ з Льонею Голубковим на вивісці хоче розікрасти, що можна, підпалити місце злочину і втекти на кращі землі. А п’ята колона Росії хоче ізолювати Зеленського від західної підтримки, зняти з шахової дошки «бендерівців», що в середині країни заважають примусити Зеленського капітулювати, і потім, коли зелене МММ почне сипатись, кинути Зеленського на розтерзання розлюченому люмпену.

Але до цього, п’ятій колоні медведчука потрібно, щоб в день Х проукраїнські сили не заважали їм керувати більшовизованим стадом. Руками Вови вони розчищають собі дорогу від таких, як Чорновол, Парубій, В’ятрович, Турчинов, звісно, Порошенко, волонтерів, патріотів і ветеранів. В результаті альянс Коломоя-Медведчука візьме владу, Україну швидко здадуть Рашці, з Рашки знімуть санкції і РФ за наш рахунок вирішить свої проблеми.

Час йде на місяці. Можливо на півроку-рік.
Якби це було рік тому, ми би впевнено дотиснули РФ. А зараз клоуни докерувалися, що в нас діра 300 млрд, президент-дилетант і п’ята колона в керівництві держави. Світ, зайнятий своїми проблемами. Реформ нема, боротьба з корупцією там же, де і велосипед. Нові обличчя показали такий оскал, що навіть на епідемії наживаються, а населення на карантині швидко наближається до епохи злиднів.

Ми маємо виправити зелену помилку, відрубати руки єрмаків і всіх цих покидьків, щоб в них більше не було бажання наживатися на нас, і повернутися на шлях європейських реформ і росту економіки. Тільки важка робота приведе нашу країну до успіху. А прості рішення — шлях до загибелі.

Джон Сміт

Карл Волох:
От цікаво, цей шлимазл і раніше притягував нещастя, як магніт — чи ця властивість у нього тільки після обрання президентом проявилася?

Выбрали «деятеля», все начало болеть, гореть и рушиться.

Он пока ездил, в тех странах проблемы появлялись, теперь засел — и все зло, как в чашке Петри, сконцентрировалось…

Светлана Ефременко:
Тут народ предлагает его в жертву принести, чтобы боги на нас не гневались ? так многие поддерживают такую инициативу!

Це прокляття колективного вибору примудрого наріду я думаю…

— Я ваш вирок. Ми зробимо Вас разом!
— В Україні зафіксували найвищий рівень безробіття за 15 років.

Alex Noinets:
Порохоботи рік тому писали, що якщо обрати Зеленського, то Україну чекає сім кар єгипетських.

І що? Де? Так, дефолт, так, коронавірус, так, Коломойський, так, корупція, Єрмаки, як сарана. Так, піщана буря. Так, легендарний неврожай попереду.
Але!
Де дощ із жаб? Немає? А! А!
Збрехали, значить.

Омелян:
Коли Київ обіймає дим згарищ і люди, які і без цього перелякані коронавірусом, не знають куди подітися від їдкого отруйного запаху — це не просто дим і пісок з неба.
Це — відсутність контролю за лісовими масивами, коли ліс — «народне добро», яке «народ» пиляє і вивозить чи безконтрольно палить, непрацюючі екологічна інспекція і лісгоспи, відсутність державного ринкового підходу до комерційної деревини і національних парків, умовне заліснення і зонування, імітація правоохоронного контролю, паперова система боротьби з пожежами і тд. Є відлагоджена державна система — менше диму в мегаполісах, немає — кожен виживає як може та як у старі часи стривожено дивиться за напрямом вітру і вимолює дощ.

Коли у Вас сміття під ногами — це не тому, що хтось кинув «папірчик». Це тому, що відсутня система збирання, сортування і повної переробки сміття. Бо відсутні ринкові тарифи, контроль і покарання за порушення. До речі, сміттєзвалища горять не гірше за ліси чи чорнобильську зону, і ще невідомо, що небезпечніше. За останні 30 років в Україні не збудували жодного заводу повного циклу переробки сміття. Бо невигідно, дешевше скинути в яр, вздовж дороги, в переповнене сміттєзвалище…

Коли у Вас вулиці забиті автомобілями і їх двигуни формують 80% викидів в повітря і отруйний смог, яким Ви дихаєте, — це не тому, що Ви живете в великому місті і треба розширити проїжджу частину. Це тому, що в Вашому місті відсутній зручний і доступний громадський транспорт, немає парковок і дешевшої альтернативи власному автомобілю.

Дмитрий Чекалкин

За день зеленые мр@зи:

1. Так и НЕ приняли закон про банки
2. Под видом «борьбы с законод.спамом» приняли закон, убив@ющий парламентаризм.
3. Д@били децентрализацию. Уже окончательно
4. В очередном обмене «всех на всех» (который нифига не на всех) — не было ни единого кырымлы и только ОДИН военнослужащий.
Родственники военных, которые находятся в плену ДыРы требуют встречи с преЗедентом
5. Преследования Майдановцев официально начались. Тане Черновол суд присудил домашний арест. Пока так.
Зато отпустили «під особисте зобов’язання» бойца «Омега», которого подозревают в р@сстрелах Майдановцев…

Напоминаю, вчера щедрейший зе-суд закончил эпоху бідності для Суркисов. Отдав им 7.000.000.000 гривень денег государственного ПриватБанка (т.е. твоих, анон).

ХужеНеСтало, правда?

Аллан Левітов

Поделиться:
Загрузка...