Починається зона турбулентності

224

Дуже схоже, що для влади маріонеток гра в кішки-мишки закінчилася і далі зеля хоч не хоч має визначатися. А нас з вами чекає зона турбулентності і трясти країну буде не на жарт.

Принаймні, такий висновок я зробив з цієї статті The Wall Street Journal.
https://www.wsj.com/…/ukraine-corruption-concerns-stall-imf…

Можна купити мразоту, яка останні 5 років розказувала про корупцію в Україні і тепер мразота буде дякувати за «реформи».
Можна купити/залякати/домовитися з телеканалами і тепер ті будуть цензурувати новини і подавати їх в позитивному ключі, не розказуючи нічого про корупцію і називаючи беню бізнесменом
Можна пообіцяти розслідувати підпал будинку Гонтарєвої, а потім твій близький соратник Юзік буде наймати хор для виконання пісні «Горіла хата», щоб задовільнити беню
Можна відбудовувати схеми під беню
Можна гратися в кішки-мишки з українськими судами по Привату…

АЛЕ

На МВФ ця хйня не діє
І Зелю там прямо і не в дипломатичному тоні називають соратником бені, який заради нього може не виконувати обіцяне.
І корупцію в Україні за часів нової влади називають всеохоплюючою.
Порівняйте з нашими новинами на телеканалах…

І МВФ каже зелі, що не треба нас водити за ніс рішеннями печерського (чи якого там) суду по Привату, а ти, Зеля, маєш агресивно шукати і повертати вкрадені бабки.

Тобто, мова йде не про те, що лепотів Зеля ще недавно на прес-конференції про ймовірність повернення грошей Бені через суди (про повернення бені вони мають забути), мова йде про те, що зеля має в нього відібрати вкрадені бабки.

Що на кону? — та все на кону. Без бабла МВФ всі ці сміхуйочки про долар по 100 стануть зовсім не сміхуйочками і в епоху бідності ми зануримося дуже скоро.

То ж, пристебніть паски безпеки, починається зона турбулентності.

Mason Lemberg

А пам’ятаєте, як перед виборами Голобородько в своєму кіно плодив комплекси в люмпена про МВФ? Нібито МВФ хоче забрати в нас нашу землю і зробити нас на ній рабами. Голобородько тоді посилав їх в жопу і швиряв їм бумажки в обличчя.

В реальності все навпаки: Зеленський рже, що «єслі прєдлагают, нада брать», але МВФ йому гроші не дає. Бо «президент Зеленський не зможе повернути мільярди доларів вкрадені банками, в тому числі його найближчим соратником Коломойським».

Очікування / Реальність.

В реальності насправді саме МВФ, що просить «агресивно» переслідувати олігархів і шукати вкрадені в українців гроші, більше діє на користь українців, ніж обраний президент, який з цим олігархом зустрічається і домовляється, замість розмовляти з ним виключно через слідчих ДБР, НАБУ і СБУ.

В реальності МВФ дає найдешевші кредити в світі, під 3% річних, в той час, як влада слуг напозичалася через ОВДП під 17,6% річних вже 300млрд грн, що загрожує нам таким же обвалом, як і після втечі януковича.

Ось так через кіно можна залізти в кишені дурням.

Джон Сміт

«Думаю, після сьогоднішньої статті у Волл-стріт Джорнел Бєні необхідно терміново ще раз сфотографуватися з підопічним Янелохом у його Адміністрації, аби показати противним американцям, хто є реальним і довічним господарем блазня з Банкової. І тоді його мрія про дефолт здійсниться дуже швидко.
Але це може призвести до блискавичної ситуації в Україні, коли американська тюрма видасться обом нездійсненою мрією.»

Karl Volokh

«The Largest Case of Money Laundering in History»:
Виявляється, корупція зникла лише з новин українських медіа. В Міжнародному валютному Фонді так не вважають. Бо вбачають бізнес-партнерство Зеленського і Коломойського головною загрозою для України.

Ось переклад статті:

«Фонд хоче, щоб президент компенсував мільярди — в тому числі гроші, що зникли з банку того, хто його підтримав.

Міжнародний валютний фонд відклав допомогу для України, оскільки побоюється, що президент країни не поверне мільярди доларів, які імовірно були розкрадені з банків — у тому числі з того, який колись контролювався його близьким прихильником… що перебуває під слідством у США.

МВФ заявив президентові Володимиру Зеленському, що він повинен наполегливо шукати відсутні гроші, щоб виконати обіцянку очищення фінансової системи від шахрайства, відмивання грошей та крадіжок.

Голова Національного банку заявив, що у ПриватБанку в його балансі була діра у 5,6 мільярда доларів, коли він був націоналізований.

МВФ стримує наступний набір позик, поки не переконається, що уряд пана Зеленського буде наполегливо намагатися повернути мільярди доларів, викрадених за останнє десятиліття.

Оригінал статті
https://www.wsj.com/…/ukraine-corruption-concerns-stall-imf…

Дмитрий Чекалкин

Росія вимагає відвести війська по всій лінії фронту.
Росія відмовляється постачати газ до України, поки ми не відмовимося від своїх вимог.
Російський депутат під прапорами агресора в Золотому «інспектує» відведення.
Путін каже що може зустрітись у Нормандському форматі якщо Україна виконає всі вимоги.

Пранкери розвели Тищенка на переписку. Депутат від СН каже що «всі зрадники» і фактично підтверджує що «слуги» отримують гроші.

Пранкери розведи депутата від СН В‘ячеслава Медяника на переписку, де той вимагає з людей гроші і призначає на посади «своїх людей».

***

Ситуація в державі розхитується з також потужністю, що скоро від цієї багнюки не буде як відмитися. Про нас пишуть всі світові ЗМІ. Про нас говорять як про країну якогось цирку.
Аплодує Кремль. Адже Кремль зараз зриває всі джекпоти. Від України можна лише вимагати. А ми мовчимо. Зрештою, вищі посадові особи мовчать. Їм «головне мир за будь-яку ціну».

Котимося.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...