Почаївську лавру готується очолити надісланий з РФ чернець ВИДЕО

676
Цьогоріч з нагоди Різдва Христового інформаційні ресурси Почаївської лаври ВПЕРШЕ підготували російськомовний відеоролик з привітаннями благочинного Лаври (друга особа у монастирі після намісника).

Ним виявився єромонах Захарія (Кімлач), який приїхав в Україну з Краснодарського краю Російської Федерації

Як застерігає український релігієзнавчий портал РІСУ, вочевидь, сам він незабаром може очолити монастир.

В інтерв’ю російському виданню «Вера — Еском. Христианская газета Севера России» єромонах Захарія повідомляв, що прибув в Україну з міста Апшеронськ Краснодарського краю, де його батько володіє будівельною компанією. Чернече життя він розпочинав у Тімашівському монастирі РПЦ, де у 2003 році був пострижений у монахи та пробув у цій діяльності дев’ять з половиною років, потім переїхав в Україну.

У Почаївській лаврі він впродовж декількох років сповідав приїжджих прочан та був помічником економа (керівника господарства) монастиря — відповідав за будівництво, ремонтні роботи, опалення, електрику і т. д.

На початку 2020 року у інтерв’ю, опублікованому сайтом «Русская народная линия», єромонах вже представлявся благочинним Лаври, себто заступником намісника — митрополита Володимира.

Також висновку доходять і місцеві медіа.

«Вочевидь, зважаючи на перенесені не так давно операцію на серці, інфаркт та поширення інформації про погіршення здоров’я митрополита Володимира, в УПЦ МП розуміють неминучість потреби заміни керівника Почаївської лаври. А тому, ймовірно, наперед готують вигідного керівництву кандидата з РФ єромонаха Захарія, медійно розкручуючи його персону», — не виключає видання За Збручем.

P.S. Реванш триває

Почаївську лавру готується очолити надісланий з РФ чернець. Ним виявився єромонах Захарія (Кімлач), який приїхав в Україну з Краснодарського краю Російської Федерації. Також ресурси Почаївської лаври вперше підготували російськомовний відеоролик з привітаннями благочинного Лаври.

Скажете, до чого тут влада Зеленського?
Та до того, що вони роблять все задля збільшення впливу промосковських сил в Україні, а також фактично повертають країну в орбіту Кремля.
Адже хто міг дати цій особі дозвіл на проживання? Хто потакає подальшому розростанню РПЦ-ФСБ в Україні?

Маємо справу з повноцінною та спланованою атакою на все українське. Від медіа до мови, від релігії до економіки та поставок газу в Україну. Все це ланки одного ланцюга як втягнути нас всіх назад в кривавий «одіннарод».

Поделиться:
Загрузка...